leftImage
Komfortowy Remont
łazienki, płytki, podłogi, drzwi, kuchnie, meble do -30% Sprawdź >>
rightImage

Filtry

BIDETY CERSANIT

15 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Bidety Cersanit

Cersanit to aktualnie jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych marek wyposażenia łazienek nie tylko na polskim, ale również europejskim rynku. Marka ta poza bardzo szeroką gamą płytek ściennych i podłogowych oferuje również nowoczesną armaturę łazienkową, w tym bidety Cersanit.

W sklepie internetowym Komfort bidety z Cersanitu to kilkanaście różnych modeli wyselekcjonowanych z najnowszych katalogów tego producenta. Bidety Cersanit inspirowane są różnymi popularnymi aktualnie wnętrzarskimi trendami. Coś dla siebie znajdą w tej kategorii zarówno miłośnicy nowoczesnych i minimalistycznych łazienek, jak i Ci z Was, którzy planują wnętrze inspirowane klasycznymi trendami wnętrzarskimi.

Zaletą bidetów Cersanit jest nie tylko atrakcyjny design. Są to również produkty bardzo dobrej jakości. O wysokiej jakości bidetów Cersanit świadczyć może również długi okres gwarancji producenta. Większość modeli w tej kategorii objęta jest aż 10-letnią gwarancją.

Cersanit bidety – podwieszane czy stojące?

Dostępne w ramach oferty marki Cersanit bidety to zarówno modele stojące, jak i tak popularne ostatnio bidety podwieszane. Czym różnią się te dwa typu urządzeń sanitarnych? Bidety Cersanit podwieszane i bidety stojące różnią się, jak się łatwo domyślić, przede wszystkim sposobem montażu. Przeważającą część bidetów Cersanit stanowią modele podwieszane. Bidety wiszące Cersanit montowane są na stelażu podtynkowym. Sposób montażu jest zbliżony do wiszących misek WC. Dzięki zastosowaniu stelaża podtynkowego miejsce montażu jest praktycznie niewidoczne. W przypadku wiszących bidetów Cersanit macie także możliwość regulacji wysokości, na której zostaną one zamontowane. Taki model pozwala również na łatwy dostęp do posadzki pod bidetem, co jest dużym ułatwieniem w trakcie sprzątania łazienki.

Względy praktyczne i funkcjonalne to jednak niejedyne zalety tego rodzaju bidetów. Podwieszane bidety Cersanit pozwalają także do pewnego stopnia optycznie powiększyć łazienkę i nadają całej łazienkowej aranżacji lekkości.

W katalogu Cersanit bidety stojące stanowią co prawda mniejszość, jednak bez problemu znajdziecie także kilka modeli o takiej konstrukcji. Bidet stojący w większości przypadków nie wymaga stosowania stelaży podtynkowych. Takie modele cechują się więc łatwiejszym i często tańszym montażem. Z drugiej strony bidety stojące zajmują w łazience o wiele więcej miejsca niż bidety podwieszane. Ze względu na sposób montażu i większą liczbę zakamarków i trudno dostępnych miejsc codzienna pielęgnacja takiego bidetu jest również nieco bardziej wymagająca.

Bidet Cersanit – wymiary

W ramach szerokiej oferty bidetów Cersanit znajdziecie zarówno niewielkie modele przeznaczone do kompaktowych łazienek, jak i pełnowymiarowe bidety, które sprawdzą się w średniej i dużej łazience. Najmniejszy podwieszany bidet Cersanit ma wymiary zaledwie 50x35 cm (głębokość x szerokość). Nieco większe wymiary bidetów Cersanit znajdziecie natomiast wśród modeli stojących.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.