Current Image

Filtry

MEBLE KUCHENNE STOJĄCE

1600 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Meble kuchenne stojące

Zabudowa kuchni w większości przypadków składa się z dwóch poziomów: mebli kuchennych stojących oraz szafek wiszących. Meble kuchenne stojące umieszczone są zwykle pod blatem roboczym i pełnią przede wszystkim funkcję schowków na naczynia i różnego rodzaju kuchenne akcesoria. Wyjątkiem są meble kuchenne stojące wysokie, czyli tak zwane słupki kuchenne.

Meble kuchenne stojące w sklepie Komfort to ponad 700 różnych modeli szafek kuchennych podzielonych na kilkanaście zróżnicowanych pod kątem stylu i kolorystyki systemów meblowych. Nasze meble kuchenne stojące to zarówno nowoczesne szafki, jak i zabudowa kuchni przeznaczona do klasycznych i tradycyjnych aranżacji wnętrz. Modułowa konstrukcja naszych mebli kuchennych pozwala na samodzielne zaprojektowanie kuchni. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą mebli kuchennych stojących niezależnie od tego, czy planujecie kuchnię nowoczesną, czy przytulną i ciepłą kuchnię w tradycyjnym stylu. Mamy nadzieję, że w naszej ofercie znajdziecie meble kuchenne stojące idealnie dopasowane do Waszej aranżacji kuchni.

Meble kuchenne stojące wysokie i niskie

W naszej ofercie mebli kuchennych stojących dostępne są zarówno klasyczne niskie meble kuchenne znajdujące się zwykle pod blatem roboczym, jak i wysokie meble kuchenne. Oferujemy bardzo szeroką gamę mebli kuchennych stojących pod blat. Są to zarówno meble kuchenne z szufladami, otwieranymi szafkami czy otwartymi półkami. Dzięki szerokiej gamie mebli kuchennych stojących macie możliwość stworzenia zabudowy kuchni idealnie dopasowanej do Waszych potrzeb i preferencji.

Szafki kuchenne wysokie to przede wszystkim tak zwane słupki kuchenne. Szerokie meble kuchenne wysokie są często wykorzystywane do zabudowy takich elementów kuchennego wyposażenia jak piekarnik czy kuchenka mikrofalowa. Z kolei wąskie słupki kuchenne wykorzystujemy zwykle do zagospodarowania odrobiny wolnej przestrzeni, która pozostała nam pomiędzy zabudową kuchenną a ścianą pomieszczenia.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady