leftImage
Kuchnie -20%
przy zakupie minimum 2 szafek. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

MEBLE KUCHENNE FREZOWANE

1035 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Meble kuchenne frezowane

Meble kuchenne frezowane jeszcze kilka lat temu kojarzyliśmy przede wszystkim z kuchniami w stylu klasycznym lub kuchniami rustykalnymi. Dziś meble kuchenne frezowane spotykamy również w wielu kuchennych aranżacjach o nowoczesnym charakterze. Popularność mebli kuchennych frezowanych znalazła odzwierciedlenie również w ofercie naszego sklepu internetowego. Miłośnicy tego rodzaju mebli znajdą w naszym sklepie ponad 1000 różnych modeli szafek kuchennych z frezowanymi frontami. W kategorii mebli kuchennych frezowanych przeważa przede wszystkim neutralna kolorystyka. Dużą popularnością cieszą się meble kuchenne fazowane białe. To właśnie po takie szafki kuchenne sięgamy najczęściej w przypadku kuchni klasycznych, skandynawskich czy kuchni w stylu angielskim. Meble kuchenne frezowane w nieco nowocześniejszym stylu to często modele w kolorze szarym, grafitowym czy antracytowym. Nasza oferta mebli kuchennych z frezowanymi frontami obejmuje też nieco odważniejsze kolory. Są to między innymi meble kuchenne frezowane granatowe czy miętowe.

Meble kuchenne fronty frezowane – do jakich aranżacji pasują?

Meble kuchenne fronty frezowane to element, który sprawdzi się idealnie w kuchniach klasycznych, a także kuchniach inspirowanych stylem rustykalnym. Frezowane meble kuchenne to także jeden z charakterystycznych elementów kuchni w stylu angielskim.

Takie tradycyjne kuchnie to jednak nie jedyne aranżacje, w których możemy pokusić się o wykorzystanie mebli kuchennych z frezowanymi frontami. Takie szafki kuchenne sprawdzą się idealnie również w przypadku tak popularnych ostatnio kuchni w stylu skandynawskim. Meble kuchenne frezowane świetnie wpisują się w funkcjonalny minimalizm dominujący w kuchniach w stylu scandi.

Po meble kuchenne z frezowanymi frontami możemy sięgnąć także, projektując nowoczesną aranżację kuchni w stylu loftowym. W przypadku takich aranżacji dobrym wyborem mogą być meble kuchenne frezowane w jasnych odcieniach koloru szarego.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.