Current Image

Filtry

MEBLE KUCHENNE MIĘTOWE

85 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Meble kuchenne miętowe

Miętowy odcień zielonego zyskał ogromną popularność już kilka lat temu. Od tego czasu miętowe meble, dodatki i dekoracje coraz częściej pojawiają się w aranżacjach naszych mieszkań i domów. Tego modnego koloru nie mogło zabraknąć również w ofercie sklepu internetowego Komfort. Meble kuchenne miętowe znajdziecie między innymi w naszej kolekcji Bergamo. Są to szafki kuchenne o ponadczasowym, eleganckim designie i z delikatnie frezowanymi frontami. Takie frezowane meble kuchenne miętowe wykorzystać można zarówno w kuchni w stylu angielskim, kuchni klasycznej, jak w niektórych nowoczesnych aranżacjach. Jeżeli planujecie kuchnię w modnym, miętowym odcieniu, zapraszamy do sprawdzenia, jakie meble kuchenne miętowe są aktualnie dostępne w naszym sklepie. Wszystkie miętowe meble kuchenne w ramach systemu meblowego Bergamo są w pełni kompatybilne. Oznacza to, że możecie łączyć je ze sobą, tworząc dopasowaną do własnych preferencji aranżację kuchni.

Meble kuchenne w kolorze mięty – aranżacje

W jakiej kuchni sprawdzą się meble kuchenne w kolorze mięty? Kiedy warto postawić na zabudowę w tym modnym pastelowym odcieniu? Jedną z największych zalet mebli i dodatków w kolorach pastelowych jest ich duża uniwersalność. Dzięki temu po meble kuchenne w kolorze mięty możemy sięgnąć w przypadku kilku różnych aranżacji.

Meble kuchenne miętowe w jasnych odcieniach wykorzystać możemy w kuchni klasycznej. Ten stonowany odcień zieleni idealnie wpisze się w klimat takiej prostej i eleganckiej kuchni. Meble kuchenne w kolorze mięty możemy jednak wykorzystać również w nowoczesnych aranżacjach. W takim przypadku miętowe meble kuchenne możemy połączyć z nowoczesnym, chromowanym oświetleniem i dodatkami w kolorze białym. Jasne meble kuchenne miętowe sprawdzą się również w popularnych ostatnio aranżacjach w stylu boho. W takiej kuchni miętowe meble możemy połączyć z wikliną, słomianymi plecionkami czy elementami ozdobionymi rafią. Z kolei meble kuchenne w odcieniu ciemnej mięty mogą być ozdobą kuchni w stylu glamour. Taką kuchenną zabudowę możemy połączyć z detalami w kolorze złotym lub miedzianym.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady