Current Image

Filtry

MEBLE KUCHENNE W STYLU LOFTOWYM

607 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Meble kuchenne w stylu loftowym

Styl loftowy to nowoczesny, choć dość surowy sposób wykańczania wnętrz. Popularne jest stosowanie w pomieszczeniach dodatków, które na myśl przywodzą wnętrza starych fabryk i budynków poprzemysłowych.

Meble kuchenne w stylu loftowym utrzymane są więc zwykle w ciemnym kolorze: graficie lub antracycie. Tego typu kolory łączone są z drewnem o jasnym, chłodnym odcieniu. Co jeszcze wyróżnia meble kuchenne? Styl loftowy przejawia się także w detalach (a raczej ich braku). Meble mają prostą formę, pozbawione są ozdób i nadmiernych zdobień.

Meble kuchenne loftowe

Co najlepiej dobierać do mebli kuchennych w stylu loft? Jaka kolorystyka na ścianach sprawdzi się, kiedy zamierzasz ustawić we wnętrzu meble loftowe? Kuchnia będzie wyglądała niezwykle nowocześnie i interesująco, jeśli wybierzesz zdecydowany kolor ścian. Twoje meble są utrzymane w ciemnym kolorze? Niech więc kontrastuje z nimi jasna – nawet biała – barwa na ścianach. Jeśli z kolei zdecydowałeś się na meble kuchenne loftowe z okleiną drewnianą, przygotuj dla nich ciemne tło. Kuchnia zyska, jeśli ściany będą utrzymane w kolorze ciemnej szarości lub antracytu. Możesz nawet pokusić się o wykorzystanie czerni!

Meble loftowe do kuchni warto uzupełnić odpowiednimi dodatkami. Zdecyduj się na lampy, których klosze są metalowe lub druciane. Wybierz zastawę w ciemnym kolorze i o prostej formie. Dzięki temu loftowe meble do kuchni staną się elementem dobrze przemyślanej i zaplanowanej całości. Twoje mieszkanie – a zwłaszcza strefa kuchenna i jadalniana – zyska spójny, harmonijny wygląd.

Meble do kuchni loft – Komfort

Meble kuchenne w stylu loft, dostępne w sklepie Komfort, możesz zestawiać w systemie modułowym. Oznacza to, że samodzielnie wybierasz te elementy kuchni, które najbardziej Ci odpowiadają. Dzięki temu pomieszczenie będzie w pełni dopasowana do Twoich potrzeb! Znajdzie się w nim dokładnie tyle szafek, szuflad i słupków, ile potrzebujesz. Sprawdź całą ofertę stylowych mebli kuchennych loftowych i zamów wymarzoną kuchnię!

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady