Current Image

Filtry

SZAFKI KUCHENNE WISZĄCE BIAŁY POŁYSK

87 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Szafki kuchenne wiszące biały połysk

Biały to bezdyskusyjnie jeden z najbardziej uniwersalnych i najpopularniejszych kolorów w aranżacji kuchni. Na białe meble kuchenne decydujemy się zarówno w przypadku nowoczesnych wnętrz, jak i kuchni inspirowanych klasyką. Nic więc dziwnego, że dużą popularnością cieszą się szafki kuchenne wiszące biały połysk.

Oferta białych szafek wiszących z błyszczącymi frontami obejmuje w naszym sklepie niemal 140 różnych modeli. Są to szafki kuchenne wiszące biały połysk pionowe i poziome dostępne w przeróżnych rozmiarach. Białe meble kuchenne na wysoki połysk możecie znaleźć w naszych systemach meblowych Rimini, Sferia, Siena i Palermo. Nasze szafki kuchenne wiszące białe wykorzystać możecie w kuchniach nowoczesnych i ponadczasowych kuchniach klasycznych. Jeśli w swojej aranżacji kuchni stawiacie na meble z błyszczącymi frontami, to zachęcamy do zapoznania się z naszymi białymi szafkami kuchennymi wiszącymi na wysoki połysk.

Szafki kuchenne wiszące białe – połysk czy mat?

Wybór pomiędzy szafkami kuchennymi wiszącymi białymi na wysoki połysk a szafkami matowymi, to często wybór pomiędzy stylem nowoczesnych i tradycyjnymi aranżacjami. Szafki kuchenne wiszące biały połysk to oczywiście domena designerskich, nowoczesnych kuchni. Atrakcyjny wygląd to jednak niejedyna zaleta białych szafek wiszących na wysoki połysk. Ich błyszcząca powierzchnia odbija światło, co w połączeniu z jasnym kolorem frontów daje efekt optycznego powiększenia i rozjaśnienia powiększenia. Kuchnia z wiszącymi szafkami białymi na wysoki połysk będzie więc wyglądała na większą i jaśniejszą niż wskazywałyby na to jej wymiary. Szafki kuchenne wiszące biały połysk mają jednak również jedną drobną wadę. Ewentualne zabrudzenia czy odciski palców są na ich błyszczącej powierzchni o wiele bardziej widoczne niż w przypadku mebli matowych. Z kolei po białe szafki matowe możemy sięgnąć, aranżując kuchnie nowoczesne, ale również wnętrza klasyczne, skandynawskie czy nawet niektóre aranżacje w stylu retro.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady