Current Image

Filtry

UMYWALKI PODBLATOWE ROCA

4 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Umywalki podblatowe Roca

Hiszpańska marka Roca to jeden z niekwestionowanych liderów w branży armatury i wyposażenia łazienek w Europie. Unikalny design i wysoka jakość wykonania sprawiły, że produkty marki Roca cenione są w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. Firma ta posiada w swojej ofercie kilka naprawdę unikalnych i ciekawych rozwiązań. Jednym z nich są zdecydowanie umywalki podblatowe Roca.

Kilka modeli umywalek podblatowych Roca dostępnych jest także w ramach asortymentu naszego sklepu. Są to umywalki podblatowe Roca z ostatnich kolekcji tej hiszpańskiej marki. W sprzedaży mamy zarówno umywalki podblatowe Roca prostokątne, wykorzystywane najczęściej w nowoczesnych wnętrzach, jak i podblatowe umywalki owalne, które kojarzą nam się zwykle z bardziej klasycznymi aranżacjami.

Umywalka podblatowa Roca – jakie zalety ma taki model?

Czym w zasadzie są umywalki podblatowe Roca? Jest to rodzaj umywalek wpuszczanych w blat, które od klasycznych modeli różnią się jednak tym, że żadna część umywalki nie wystaje ponad krawędź blatu. Umywalka montowana jest w całości pod blatem, dzięki czemu zyskuje niezwykle nowoczesny wygląd. I to właśnie ten modernistyczny, minimalistyczny design jest jedną z największych zalet umywalek podblatowych Roca. Jest to idealne rozwiązanie do niewielkich łazienek. Umywalki podblatowe pozwalają bowiem nie tylko na oszczędność miejsca, ale również nie przytłaczają wizualnie małej łazienki. Jeśli chcemy dodatkowo optycznie powiększyć takie wnętrze, to umywalki podblatowe Roca możemy połączyć z łazienkowym blatem w jasnym kolorze. Jeśli chodzi o konkretne trendy i style architektoniczne, to umywalki podblatowa Roca wykorzystać możemy w aranżacjach nowoczesnych, a także w łazienkach inspirowanych minimalistycznym stylem skandynawskim.

Tego rodzaju modele mają jednak także czysto praktyczne i funkcjonalne zalety. Dzięki temu, że żadne elementy umywalki nie wystają ponad blat, sprzątanie okolic umywalki jest banalnie proste. Nie ma tu żadnych szczelin czy zakamarków, w których mógłby gromadzić się osad, kamień lub bakterie.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady