Current Image

Filtry

UMYWALKI NABLATOWE ASYMETRYCZNE

44 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Umywalki nablatowe asymetryczne

Czasy, w których do aranżacji łazienki podchodziliśmy tylko i wyłącznie w kwestiach funkcjonalnych, mamy już dawno za sobą. Dziś, poza komfortem i funkcjonalnością, bardzo ważne jest dla nas także stworzenie w łazience wizualnie spójnej, harmonijnej i efektownej aranżacji wnętrza. W związku z tym projektanci czołowych marek wyposażenia łazienek nadają swoim produktom coraz bardziej wymyślne i oryginalne formy. Jednym z przykładów tego trendu są umywalki nablatowe asymetryczne.

Nowoczesne, designerskie umywalki nablatowe asymetryczne znajdziecie także w asortymencie naszego sklepu online. Jest to kilka modeli wybranych z oferty renomowanych polskich i zagranicznych producentów armatury łazienkowej. Umywalki nablatowe asymetryczne oferują między innymi takie marki jak Cersanit, Lavita czy Elita. Wszystkich, którzy cenią sobie nie tylko funkcjonalność, ale również unikalny design, zapraszamy do sprawdzenia, jakie umywalki nablatowe asymetryczne dostępne są aktualnie w naszym sklepie online.

Umywalka nablatowa asymetryczna – przede wszystkim design

Umywalki nablatowe cieszą się bardzo dużą popularnością już od kilku lat. Konstrukcja umywalki nablatowej daje bardzo szerokie pole do popisu projektantom armatury. Praktycznie od zawsze ten rodzaj umywalek cechował się nowatorskim designem. Umywalki nablatowe dostępne były w przeróżnych kształtach od umywalek owalnych i okrągłych, przez umywalki kwadratowe, aż po popularne umywalki nablatowe prostokątne. W większości przypadków były to jednak umywalki o symetrycznym kształcie. Kilka marek postanowiło jednak pójść o krok dalej i stworzyć umywalki nablatowe asymetryczne. W jakiej aranżacji sprawdzą się takie nowatorskie modele? Umywalka nablatowa asymetryczna może być ozdobą nowoczesnej, designerskiej łazienki. Dzięki unikalnemu kształtowi umywalka nablatowa asymetryczna przestaje być wyłącznie funkcjonalnym elementem wyposażenia łazienki, pełni w tym pomieszczeniu również funkcję dekoracyjną.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.