Current Image

Filtry

UMYWALKI NABLATOWE BIAŁE

357 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Umywalki nablatowe białe

Biel to ponadczasowy i uniwersalny kolor, po który w aranżacji łazienek sięgamy od lat. Armaturę w kolorze białym możemy z powodzeniem wykorzystać zarówno w nowoczesnej łazience, jak i w aranżacji inspirowanej wnętrzarską klasyką. Nic więc dziwnego, że białe umywalki to zdecydowanie największa grupa w tej kategorii produktów. Dotyczy to także niezwykle popularnych ostatnio umywalek nablatowych.

Umywalki nablatowe białe to w naszym sklepie online aż 180 różnych produktów. Są to umywalki nablatowe białe z najnowszych kolekcji czołowych producentów armatury sanitarnej z Polski i Europy. W stałej sprzedaży posiadamy między innymi hiszpańskie białe umywalki nablatowe Roca, niemieckie umywalki Duravit i Villeroy&Boch, a także modele z oferty szeregu polskich producentów. Są to między innymi umywalki takich marek jak: Omnires, Cersanit, Lavita, Koło, Oristo czy Elita. W naszej ofercie znajdziecie białe umywalki nablatowe w przeróżnych kształtach i rozmiarach. Mamy nadzieję, że tak szeroki wybór pozwoli każdemu znaleźć idealną umywalkę nablatową w kolorze białym.

Umywalka nablatowa biała – jaką wybrać?

Umywalki nablatowe białe to bardzo szeroka kategoria, której znajdziemy modele w przeróżnych kształtach i rozmiarach. Dużym powodzeniem cieszą się umywalki nablatowe białe prostokątne. W zależności od tego, czy wybierzemy model o zaokrąglonych narożnikach, czy też model o ostrych geometrycznych kształt, takie umywalki możemy wykorzystać zarówno w klasycznej łazience, jak i nowoczesnej aranżacji. Kolejną bardzo dużą grupę stanowią umywalki nablatowe białe owalne. Ich delikatnie zaokrąglona linia idealnie wpisuje się w wiele klasycznych aranżacji łazienki. Umywalka nablatowa biała prostokątna i owalna to jednak nie jedyne opcje, jakie mamy do dyspozycji. Wielu producentów armatury łazienkowej ma w swojej ofercie również białe umywalki nablatowe o bardziej wymyślnych kształtach. Są to na przykład umywalki nablatowe białe asymetryczne, okrągłe, czy też modele inspirowane kształtem różnych geometrycznych, wielokątnych brył.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.