Current Image

Filtry

KABINY PRYSZNICOWE NAROŻNE

117 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Kabiny prysznicowe narożne

Kabiny prysznicowe narożne to połączenie komfortu i funkcjonalności. O tym, jak popularne jest to rozwiązanie, świadczy między innymi oferta sklepu online Komfort. Na naszej stronie znajdziecie niemal 300 różnych modeli z katalogów czołowych producentów wyposażenia łazienek. Są to na przykład kabiny prysznicowe narożne Sanplast, New Trendy, Cersanit, Deante, Kermi czy Roca. W naszej ofercie znajdziecie zarówno nowoczesne kabiny prysznicowe narożne o designerskich geometrycznych kształtach, jak i klasyczne półokrągłe kabiny narożne zaprojektowane z myślą o klasycznych łazienkach.

Kabina prysznicowa narożna z brodzikiem czy bez brodzika?

Kabina prysznicowa narożna z klasycznym brodzikiem, czy może jednak model z brodzikiem wpuszczanym w posadzkę? Odpowiedź na to pytanie uzależniona jest najczęściej od tego, jakie trendy zainspirowały naszą aranżacją łazienki. Kabina prysznicowa narożna bez brodzika sprawdzi się w łazience inspirowanej nowoczesnymi trendami wnętrzarskimi. Takie rozwiązanie pozwala optycznie powiększyć łazienkę i stwarza wrażenie dużej, jednolitej przestrzeni. Kabina prysznicowa narożna bez brodzika to także rozwiązanie bezpieczne i wygodne w sytuacji, gdy z łazienki korzystają na co dzień osoby starsze lub małe dzieci.

Swoje zalety ma jednak również kabina prysznicowa narożna z brodzikiem. Wysoki brodzik możemy w określonych sytuacjach wykorzystać do kąpieli niemowlaka czy szybkiego prania ręcznego. Na kabiny prysznicowe narożne z brodzikiem decydujemy się najczęściej w przypadku klasycznych łazienek.

Kabiny prysznicowe narożne półokrągłe

Dużą popularnością w tej kategorii cieszą się kabiny prysznicowe narożne półokrągłe. Jakie są zalety takiego rozwiązania? Kabiny prysznicowe narożne półokrągłe to przede wszystkim modele, które pozwalają zaoszczędzić odrobinę dodatkowej wolnej przestrzeni. Zajmują one mniej miejsca niż standardowe kabiny kwadratowe czy prostokątne. Kabiny prysznicowe narożne półokrągłe to więc kompaktowe rozwiązanie, na które decydujemy się często w niewielkich łazienkach.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady