Filtry

GRES IMITACJA KAMIENIA (KAMIEŃ)

370 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Gres imitacja kamienia

W najnowszych kolekcjach płytek gresowych dostępnych jest wiele wzorów imitujących różnego rodzaju naturalne materiały. Obok popularnej już od kilku lat ceramiki drewnopodobnej coraz częściej i coraz chętniej sięgamy również po gres imitacja kamienia. Płytki gresowe imitujące kamień to całkiem szeroka kategoria, w której znajdziemy gres a la kamień w różnych kolorach. Od płytek imitujących ciepły piaskowiec, przez szlachetny marmur, aż po chłodny bazalt czy granit. Łącznie w naszym sklepie internetowym możecie znaleźć ponad 300 różnych płytek gres imitacja kamienia. Są to wzory pochodzące z najnowszych kolekcji takich cenionych marek jak Opoczno, Tubądzin, Cersanit, Euroceramic czy Stargres. Kamienne kafelki gresowe dostępne są w bardzo różnych rozmiarach. Od niewielkich gresowych płytek przypominających cegiełki, aż po wielkoformatowe gresy imitujące kamień. Ze względu na odporność gresu imitującego kamień na wodę i niskie temperatury takie płytki można z powodzeniem stosować zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz.

Jeśli szukacie trwałych i odpornych płytek imitujących naturalne materiały, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi wzorami gresu imitacji kamienia dostępnymi w tej kategorii.

Gres ala kamień – w jakich aranżacjach można wykorzystać takie płytki?

Gres ala kamień to stosunkowo uniwersalne płytki, które świetnie odnajdą się w różnego rodzaju aranżacjach. Wiele zależy oczywiście od tego, jaki konkretnie wzór i kolor płytek gresowych ala kamień wybierzemy.

  • Gres a la kamień imitujący piaskowiec to najczęściej płytki w ciepłych kolorach ziemi od jasnego beżu, po ciemny brąz. Na takie kamienne gresy możemy zdecydować się w aranżacjach inspirowanych stylem śródziemnomorskim lub we wnętrzach klasycznych.
  • Po ciemnoszare płytki gresowe ala kamień sięgamy często w przypadku surowych aranżacji industrialnych. Takie płytki a la kamień możemy wykorzystać w industrialnym wnętrzu nie tylko na podłodze, ale również na ścianach.
  • Gres a la kamień to również trafny wybór w przypadku aranżacji, które stawiają na naturalne materiały. Świetnym przykładem mogą być wnętrza w stylu skandynawskim, w których często wykorzystuje się szare gresowe płytki kamienne.

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.