Current Image

Filtry

GRES MARMUR (MARMUROPODOBNE)

29 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Gres marmur

Marmurowe akcenty to jeden z najpopularniejszych wnętrzarskich trendów ostatnich lat. Po marmurowe płytki, dodatki, meble czy dekoracje sięgamy coraz chętniej i coraz częściej. Świetnym przykładem tego trendu jest popularny gres marmur, który możemy z powodzeniem zastosować nie tylko w kuchni, czy łazience. Gres marmur to także świetny materiał do wykonania ozdobnej posadzki czy dekoracyjnej marmurowej ściany w salonie.

Gres marmur w naszym sklepie online to kilkadziesiąt różnych wzorów. Płytki gresowe marmurowe znajdziecie między innymi w katalogach takich marek jak Opoczno, Cersanit, Tubądzin, Euroceramic czy Absolut Keramika. Jeśli myślicie o wprowadzeniu marmurowego akcentu do swojego wnętrza, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami w tej kategorii.

Gres marmurowy – aranżacje

W jakich aranżacjach można wykorzystać gres marmurowy? Jeszcze kilka lat temu akcenty marmurowe kojarzyły nam się przede wszystkim z wnętrzami glamour lub aranżacjami inspirowanymi stylem pałacowym. Wraz ze wzrostem popularności tego rodzaju dekoracji po gres marmurowy sięgamy jednak coraz chętniej również w przypadku wielu innych aranżacji. Gres marmurowy możemy wykorzystać teraz również w przypadku wielu wnętrz klasycznych, czy nawet aranżacji nowoczesnych. Przy odrobinie wnętrzarskiego wyczucia po gres marmurowy możemy sięgnąć także w minimalistycznych aranżacjach w stylu skandynawskim lub różnego rodzaju wnętrzach eklektycznych. Wiele zależy od tego, czy wybierzemy gres marmurowy biały, czy płytki w jednym z ciemniejszych odcieni. Finalny odbiór aranżacji zależy też w dużej od formatu płytek. Po płytki gresowe marmurowe w mniejszym formacie możemy sięgnąć w przypadku aranżacji łazienki czy kuchni. Z kolei wielkoformatowe płytki gres marmurowy możemy wykorzystać w salonie. Największą popularnością cieszy się gres marmurowy rektyfikowany. Tego rodzaju płytki możemy położyć z bardzo wąskimi, prawie niewidocznymi fugami. Pozwala to stworzyć wrażenie jednolitej marmurowej tafli, która dodatkowo optycznie powiększy wnętrze.

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.