Filtry

GRES REKTYFIKOWANY

691 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Gres rektyfikowany i jego charakterystyka

Rektyfikowany gres posiada coraz więcej zwolenników. Proces ten polega na rektyfikacji kafli gresowych. W efekcie tego zabiegu ich kąty zyskują dokładnie 90 stopni. Krawędzie z kolei są ostro zakończone. Rektyfikacja jest jedną z ostatnich faz produkcji. Takie kafle - w odróżnieniu od modeli kalibrowanych - ścięte są prosto, nie półokrągło. Wszystko to sprowadza się do możliwości zastosowania jedynie niewielkiej ilości fugi.

Końcowe efekty aranżacyjne są naprawdę zadowalające. Nie bez powodu jest tak dużo pozytywnych opinii o gresie rektyfikowanym! Jeśli bierzesz pod uwagę to rozwiązanie, z pewnością chciałbyś wiedzieć, ile kosztuje. Cena gresu rektyfikowanego uzależniona jest od szeregu czynników, jednak za metr kwadratowy możesz zapłacić od 100 do 200 złotych.

Płytki gresowe rektyfikowane — w jakim wnętrzu odnajdą się najlepiej?

Z racji tego, że płytki rektyfikowane dostępne są w wielu wersjach — bez najmniejszego problemu dobierzesz kafle pasujące do Twojego mieszkania. Nie ma tutaj znaczenia, czy zostało ono urządzone w nowoczesnym stylu, klasycznym, rustykalnym czy może vintage. Kafle te sprawdzą się również w każdym pomieszczeniu — może to być sypialnia, kuchnia czy też łazienka. Metraż także nie stanowi żadnego ograniczenia, jednak należy przyznać — płytki rektyfikowane najlepiej prezentują się na większych przestrzeniach. Wówczas tworzą efekt jednolitej, idealnie równej powierzchni.

Ale w mniejszych pomieszczeniach również się sprawdzą — jeśli zdecydujesz się na jasne płytki, powiększą one optycznie przestrzeń oraz wprowadzą do niego odrobinę jasności i świeżości. Masz jakieś pytania? Nie wiesz, które płytki najlepiej odnajdą się w Twoim wnętrzu? Napisz do nas lub zadzwoń, a my z przyjemnością pomożemy Ci wybrać odpowiedni produkt!

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.