Current Image

Filtry

GRES 120X60

225 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Gres 120x60

Wybór odpowiedniej podłogi do mieszkania ma ogromne znaczenie — to inwestycja na długie lata, zatem decyzja powinna być dobrze przemyślana. W jej doborze znaczenie ma zarówno kolor podłogi, sposób ułożenia, jak i materiał. Zdecydowanie najpopularniejszą opcją jest gres. Cieszy się zainteresowaniem konsumentów od wielu już lat. W naszej ofercie znajdziesz płytki gresowe m.in. w rozmiarze 120x60. To dość niekonwencjonalna propozycja, która może odmienić Twoje wnętrze.

Gres 120/60 dostępny jest w różnych wersjach kolorystycznych — nasza oferta jest naprawdę szeroka. Cena gresu 120x60 będzie się różnić w zależności od konkretnego modelu, jednak stosunek ceny do jakości jest naprawdę świetny! Waga gresu 120x60 niespecjalnie wyróżnia się na tle innych materiałów, jednak trwałość i odporność na uszkodzenia w przypadku tej propozycji — jest na naprawdę wysokim poziomie.

W jakim wnętrzu sprawdzą się płytki gresowe 120x60?

Zastanawiasz się, czy płytki gresowe 60x120 sprawdzą się w Twoim mieszkaniu? Jest to rozwiązanie odpowiednie dla każdego stylu — czy to nowoczesnego, rustykalnego, czy też glamour. Dostępnych jest tyle wersji płytek, że bez problemu dopasujesz je do swojego wnętrza! Ich ogromną zaletą jest uniwersalność — ze względu na świetne właściwości, płytki gres 120x60 możesz śmiało położyć w każdym pomieszczeniu, również tym, które jest narażone na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych.

Płytki gresowe 60x120 to dość nietypowa propozycja. Idealna dla osób, które nie są fanami symetrycznych płytek. Tego typu wymiary dają również ogromne możliwości, jeśli chodzi o sposób układania płytek. Mogą być ułożone pionowo, naprzemiennie, diagonalnie, w cegiełkę, w jodełkę, a także klasycznie — poziomo. Wszystko zależy od efektu końcowego, na którym Ci zależy. Jeśli nie wiesz, na jaką metodę się zdecydować — weź pod uwagę układanie diagonalne, które jest dynamiczne i jednocześnie uporządkowane.

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.