Current Image

Filtry

GRES 30X30

28 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Gres o wymiarach 30 x 30

Płytki gres 30 x 30 to jedna z kategorii uniwersalnych płytek ceramicznych w katalogu Komfort. Kwadratowy kształt, mnogość wersji kolorystycznych i wzorów czyni je popularnym wyborem wśród naszych klientów. Wysokie parametry techniczne sprawiają natomiast, że służą użytkownikom przez naprawdę długi czas. Przekonaj się, jakie płytki gresowe 30 x 30 goszczą w naszym sklepie.

Gres 30 x 30 – rozwiązanie dla Twoich podłóg

Płytki gresowe to wybór odporny na uszkodzenia mechaniczne, niekorzystne działanie wody i inne czynniki zewnętrzne. Propozycje marki Komfort z kategorii gres 30 x 30 to m.in. płytki matowe lub satynowe, antypoślizgowe (klasy od R9 do R11) oraz odporne na ścieranie. Znaczna ich część to modele renomowanych polskich marek Opoczno, Cersanit oraz Euroceramic. Ich cenne właściwości czynią je kafelkami odpowiednimi do rozmaitych pomieszczeń: salonów, kuchni, łazienek czy korytarzy. Niektóre płytki gres 30 x 30 Komfort to także modele do użytku zewnętrznego, np. na tarasach.

Gres 30 x 30 – różne kolory

Jakie warianty kolorystyczne opisywanych płytek możemy polecić klientom? Skupmy się na kilku. Gres szary 30 x 30 występuje m.in. w odmianach takich jak Grey Structure Mat, Mozaika Marengo (imitująca kamień) czy wzorzystych, jasnych i ciemnych. Także z motywami florystycznymi. Ciekawą alternatywą jest też gres grafit 30 x 30, np. ten imitujący beton. Także i on dostępny jest w kilku tonacjach. Jeśli jednak poszukujemy czegoś jaśniejszego, co rozświetli wnętrza i wpłynie na wrażenie przestronności, warto sprawdzić gres biały 30 x 30. W tej kategorii znajdziemy m.in. wspaniałe propozycje pokryte geometrycznymi i roślinnymi wzorami. Także wersje patchworkowe. Biały gres 30 x 30 wzbogacają nie tylko akcenty czerni, ale też błękitu czy srebra. Poszukiwacze niecodziennych rozwiązań, np. do wnętrz boho czy glamour, mogą też postawić na gres zielony 30 x 30.

Ile kosztują płytki gres 30 x 30?

Mamy bardzo dobrą wiadomość. Jeśli chodzi o płytki gres 30 x 30 – cena proponowanych przez Komfort modeli jest dostosowana do potrzeb i możliwości klientów. Dlatego też ceny płytek gres 30 x 30 rozpoczynają się już od zaledwie kilkudziesięciu zł/m kw. Poszukując płytek gresowych udekorowanych różnorodnymi wzorami, musimy liczyć się z wydatkiem nieco większym. Cena jednak nadal okazuje się bardzo korzystna i wynosi niecałe 112 zł/m kw. Trzeba też podkreślić, że to wyselekcjonowane produkty renomowanych marek takich jak Opoczno czy Euroceramic.


Wybierz niezawodne płytki gres 30 x 30 w dobrej cenie wraz z ekspertami marki Komfort!

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.