Current Image

Filtry

WITRYNY NAROŻNE DO SALONU

1 produkt
Sortowanie:
Domyślnie

Witryny narożne do salonu

Przestrzeń w narożniku pomieszczenia stanowi często aranżacyjne wyzwanie. Optymalne zagospodarowanie tego miejsca jest jednak często możliwe dzięki specjalnie zaprojektowanym w tym celu meblom. Jednym z przykładów tego rodzaju mebli są witryny narożne do salonu. Ich konstrukcja sprawia, że nie tylko będziemy mogli w funkcjonalny sposób wykorzystać narożnik salonu. Witryny narożne do salonu możemy także w prosty sposób połączyć z innymi meblami, tworząc dłuższą linię zabudowy w tym pomieszczeniu.

Witryny narożne do salonu znajdziecie również w ofercie naszego sklepu online. Są to modele wyselekcjonowane z oferty największych polskich producentów mebli. W sprzedaży posiadamy między innymi witryny narożne do salonu Szynaka Meble. Jedną z propozycji projektantów tej marki jest witryna narożna do salonu w kolorze rustykalnego dębu. Wyposażona jest ona w kilka funkcjonalnych szuflad w dolnej części oraz dużą przeszkloną cześć z półkami. Na taką narożną witrynę do salonu możemy zdecydować się w przypadku różnego rodzaju klasycznych aranżacji.

Witryna narożna do salonu – dlaczego warto wybrać taki mebel?

Dlaczego warto wziąć pod uwagę witryny narożne do salonu w trakcie aranżacji tego pomieszczenia? Jakie zalety mają tego rodzaju narożnikowe witryny?

  • Witryna narożna do salonu daje nam przede wszystkim możliwość optymalnego wykorzystania przestrzeni w narożniku pomieszczenia.
  • W większości przypadków witryny narożne do salonu skonstruowane są w taki sposób, że dają nam możliwość ich połączenie z innymi witrynami czy komodami i stworzenie zabudowy w kształcie litery L.
  • Witryna narożna do salonu to często meble, które łączą w sobie uchylne szafki, szuflady i otwarte półki. Dzięki temu jest to wielofunkcyjny element wyposażenia salonu. W zamkniętych szufladach czy szafkach możemy przechowywać rzeczy, które niekoniecznie chcemy eksponować. Natomiast przeszklona część witryny to idealne miejsce na rodzinne zdjęcia, pamiątki czy efektowne dekoracje.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.