Current Image

Filtry

WITRYNY INDUSTRIALNE

8 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Witryny industrialne

Z jednej strony chłodny i surowy, z drugiej niezwykle modny i niepowtarzalny. Styl industrialny zdobył sobie w ciągu ostatnich kilku lat szerokie grono miłośników. Na aranżacje w stylu industrialnym coraz częściej decydujemy się nie tylko w zaadaptowanych na potrzeby mieszkalne obiektach przemysłowych, ale również w zwykłych domach. Charakterystyczne dla tego stylu wnętrzarskiego są między innymi odkryte elementy konstrukcyjne ze stali i drewna, wysokie okna czy tak popularny ostatnio beton architektoniczny.

Podobnie jak w przypadku innych wnętrzarskich trendów, bardzo ważnym elementem każdej takiej aranżacji są również odpowiednio dobrane meble. W utrzymanym w tym stylu salonie możecie z powodzeniem sięgnąć po dostępne w naszym sklepie witryny industrialne.

Interesuje Was oryginalna industrialna witryna do salonu, jadalni lub domowego biura? Jeśli tak, to zapraszamy do sprawdzenia, jakie witryny industrialne są aktualnie dostępne w naszym sklepie internetowym. W ciągłej sprzedaż mamy między innymi industrialne witryny z najnowszego katalogu fabryki mebli Piaski.

Witryny metalowe industrialne czy drewniane?

Jednym ze znaków rozpoznawczych stylu industrialnego są oczywiście meble i dekoracje wykonane z metalu. Meble wykonane w całości z metalu, na przykład witryny metalowe industrialne nie zawsze są jednak praktycznym rozwiązaniem. Użycie tylko tego materiału sprawia, że meble są bardzo ciężkie i kłopotliwe w montażu. Mogą one uszkodzić drewnianą podłogę lub stanowić zagrożenie dla najmłodszych domowników. Między innymi z tych względów w aranżacjach industrialnych decydujemy się najczęściej na meble wykonane z połączenia drewna i metalu. Charakterystycznym elementem takich wnętrz są na przykład komody czy witryny industrialne z metalowymi nogami. Są to modele, w których jedynie nogi lub rama wykonane są z metalu. Pozostałe elementy zrobione są z drewna lub materiałów imitujących drewno. Jeśli chodzi o kolorystykę, to w tego rodzaju wnętrzach sprawdzą się zarówno witryny industrialne drewniane, jak i modele w kolorze szarym czy czarnym.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.