Current Image

Filtry

WITRYNY DO JADALNI

125 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Witryny do jadalni

Witryny do jadalni stanowią idealne uzupełnienie wyposażenia tego pomieszczenia. Dlaczego? Witryny w jadalni znacząco ułatwiają przechowywanie zastawy stołowej, kieliszków, sztućców, tekstyliów czy akcesoriów, a przy tym niezwykle stylowo się prezentują. Dobrze dobrana do aranżacji witryna do jadalni świetnie podkreśli charakter wnętrza i pomoże zdefiniować panujący w nim klimat.

Witryny do jadalni dostępne w sklepie Komfort cechuje duża różnorodność pod względem możliwych form przechowywania. Standardowo witryna do jadalni wyposażona jest w półki – otwarte lub zamknięte, za tradycyjnymi lub szklanymi drzwiczkami. Niektóre modele mają dodatkowo pojemne szuflady, w których z powodzeniem można trzymać na przykład jadalniane obrusy, serwetki czy komplety sztućców. W zależności od wariantu, witryny do jadalni mają od jednej do kilku szuflad, więc łatwo dobierzemy model najlepiej odpowiadający naszym potrzebom.

Stylowe witryny do jadalni

Witryny do jadalni zachwycają nie tylko funkcjonalnością, ale i urozmaiconym designem. Dzięki temu bez trudu znajdziemy dopasowane do wystroju meble do jadalni – witryny w sklepie Komfort reprezentują bowiem wszystkie najpopularniejsze style. Jeśli poszukujemy modelu, który sprawdzi się w nowoczesnym wnętrzu, znakomitym wyborem będzie witryna do jadalni ze szklanymi półkami, o połyskującym wykończeniu. A w jakim kolorze powinna być utrzymana witryna? Jadalnia nowoczesna to przestrzeń, w której można postawić zarówno na biel, jak i na czerń lub na kontrastujące połączenie tych barw.

Stylowe witryny do jadalni będą też doskonałym uzupełnieniem tradycyjnej aranżacji. W tym przypadku warto zwrócić uwagę przede wszystkim na modele w odcieniach drewna lub łączące wzór tego naturalnego surowca ze stonowanymi barwami. Witryny do jadalni klasycznej mogą mieć także finezyjne, stylizowane nóżki czy ozdobne uchwyty. Z kolei w pomieszczeniu industrialnym fantastycznie prezentować się będzie witryna do jadalni w kolorze czarnym lub odcieniu ciemnego drewna ze szklanymi elementami.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.