Current Image

Filtry

WITRYNY W STYLU ANGIELSKIM

6 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Witryny w stylu angielskim

Styl angielski daje nam możliwość stworzenia wnętrza, które będzie z jednej strony niezwykle eleganckie, a z drugiej przytulne i pełne domowego ciepła. Jeśli planujecie stworzyć tego rodzaju aranżację w swoim domu, to mogą zainteresować Was dostępne w naszym sklepie witryny w stylu angielskim. W stałej sprzedaży posiadamy zawsze co najmniej od kilku do kilkunastu modeli witryn angielskich z katalogów różnych polskich producentów mebli. Są to między innymi witryny w stylu angielskim marki Mebel Bos.

Czym charakteryzuje się witryna w stylu angielskim? Są to przede wszystkim meble utrzymane w charakterystycznych dla takich wnętrz jasnych i stonowanych kolorach. W kategorii witryny angielskie dominuje więc biel, beż czy różne jasne odcienie szarości. Charakterystyczne dla witryn w stylu angielskim są również proste zrobienia, drewniane szprosy czy stylizowane metalowe uchwyty. Jeśli lubicie ten przytulny i zarazem efektowny styl, to zapraszamy do sprawdzenia, jakie witryny w stylu angielskim są aktualnie dostępne w naszym sklepie internetowym. Mamy również nadzieję, że nasz asortyment mebli w stylu angielskim będzie systematycznie wzbogacany o modele z najnowszych kolekcji różnych producentów mebli.

Witryna w stylu angielskim – gdzie można je wykorzystać i z czym połączyć takie meble?

Na witryny w stylu angielskim decydujemy się przede wszystkim w przypadku aranżacji salonu lub jadalni. To właśnie w tych pomieszczeniach możemy w pełni wykorzystać dekoracyjny potencjał witryny. W jej przeszklonej części możemy umieścić różne, nawiązujące do stylu angielskiego dekoracje czy rodzinne pamiątki.

Charakterystycznymi elementami stylu angielskiego są między innymi naturalne materiały i jasne kolory. Witryna w stylu angielskim będzie się więc dobrze komponowała z naturalnymi tekstyliami i drewnianą podłogą. W aranżacji w stylu angielskim możemy wykorzystać również charakterystyczne dla takich wnętrz motywy kwiatowe lub nieco rustykalne motywy związane z polowaniem.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.