Current Image

Filtry

WITRYNY DĄB WOTAN

6 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Witryny dąb wotan

Dąb od lat uznawany jest za jeden z najszlachetniejszych gatunków drewna. Dąb jest na bardzo szeroką skalę wykorzystywany w przemyśle meblowym, a także w szeroko pojętej dekoracji wnętrz. Zarówno kolor, jak i naturalny wzór słojów dębu jest często inspiracją dla projektantów mebli. Meble dębowe lub meble imitujące ten szlachetny gatunek drewna dostępne są w ofercie producentów wyposażenia wnętrz w kilkunastu różnych odcieniach. Każdy z tych odcieni może imitować inny gatunek dębu lub inny sposób wykończenia drewna (np. dąb olejowany, dąb bielony itp.). Dużą popularnością w tej kategorii cieszą się meble, w tym witryny dąb wotan.

W sklepie internetowym Komfort witryny dąb wotan to modele wyselekcjonowane z oferty różnych producentów mebli. Są to między innymi witryny dąb wotan polskiego producenta mebli Mebel Bos. Staramy się także nieustannie poszerzać ofertę naszego sklepu internetowego. W związku z tym mamy nadzieję, że już wkrótce znajdziecie tu również witryny dąb wotan z katalogów innych znanych marek meblowych.

Witryna dąb wotan – jaki to kolor?

Zastanawiacie się, jaki to kolor dąb wotan? Witryna dąb wotan to jeden z odcieni zbliżonych do naturalnego koloru tego drewna. Dąb wotan jest jednak nieco ciemniejszy niż popularny dąb sonoma. Cechą charakterystyczną mebli w kolorze dąb wotan jest też często o wiele bardziej wyrazisty i ciemny, czasami wręcz czarny rysunek słojów drewna.

Witryny dąb wotan – do czego pasują?

W jakich aranżacjach można wykorzystać witryny dąb wotan? Ten kolor naturalnego drewna jest stosunkowo uniwersalny. W zależności od tego, na jaki model postawimy, witryny dąb wotan możemy wykorzystać zarówno w nowoczesnej aranżacji, jak i w klasycznych czy tradycyjnych wnętrzach. W aranżacjach loftowych czy industrialnych sprawdzi się witryna dąb wotan antracyt. Idealna do takiego surowego wnętrza będzie na przykład witryna dąb wotan z metalowymi nogami. Z kolei w salonie inspirowanym wnętrzarską klasyką lub skandynawskim minimalizmem możemy postawić na proste, drewniane witryny dąb wotan, pozbawione metalowych elementów.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.