Current Image

Filtry

WITRYNY FORTE

27 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Witryny Forte

Forte to aktualnie jeden z największych producentów mebli nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Wysoka jakość i nowoczesne wzornictwo sprawiły, że meble Forte docenione zostały przez konsumentów w kilkudziesięciu krajach. Oferta mebli Forte obejmuje wyposażenie do praktycznie każdego pomieszczenia w domu. W nowych kolekcjach mebli Forte nie zabrakło oczywiście również stylowych witryn do salonu. W zależności od tego, jaką kolekcję wybierzemy, witryny Forte wykorzystać możemy zarówno w modernistycznym salonie, minimalistycznym wnętrzu skandynawskim, czy w romantycznych aranżacjach boho lub rustykalnych. Witryny Forte to także wiele uniwersalnych modeli, które mogą być ozdobą każdego klasycznego lub eklektycznego salonu.Witryna szklana Forte

Wszystkie witryny Forte wyposażone są w przeszkloną część ekspozycyjną. W przestrzeni tej możemy wyeksponować rodzinne pamiątki czy szczególnie efektowne dekoracje. Szklane witryny Forte posiadają często oświetlenie części ekspozycyjnej w standardzie. Niektóre modele bez oświetlenia mają możliwość zamontowania dodatkowego zestawu LED. W ofercie naszego sklepu online, poza samymi szklanymi witrynami Forte, znajdziecie również dedykowane do nich zestawy oświetleniowe. Jest to ekonomiczne oświetlenie LED, które pozwala na dyskretne i stylowe podkreślenie szklanej części witryny.

Witryna narożna Forte

W katalogu Forte, poza klasycznymi modelami, dostępne są także witryny narożne. Tego rodzaju witryny stworzone zostały przede wszystkim z myślą o niewielkich salonach, w których zależy nam na maksymalnym wykorzystaniu dostępnej przestrzeni. Witryny narożne zostały zaprojektowane tak, aby optymalnie zagospodarować przestrzeń w narożniku salonu. Witryny narożne Forte dostępne są zarówno w kolekcjach z nowoczesnymi meblami, jak i w wersjach nieco bardziej klasycznych. Jeśli więc ograniczona przestrzeń jest Waszym głównym problemem przy aranżacji salonu, to zapraszamy do zapoznania się z narożnymi modelami witryn Forte.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.