Current Image

Filtry

WITRYNY GLAMOUR

3 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Witryny glamour

Witryny glamour doskonale wpisują się w elegancką, pełną blasku, luksusową przestrzeń. Wspaniale podkreślają charakter aranżacji, jednocześnie podnosząc jej funkcjonalność. Witryna glamour może być bowiem nie tylko stylowym uzupełnieniem wystroju – to przede wszystkim bardzo praktyczny element wyposażenia, który posłuży nam do przechowywania różnego rodzaju domowych akcesoriów i drobiazgów, ułatwiając zachowanie porządku oraz organizację przestrzeni.

Jakie cechy są charakterystyczne dla stylu glamour? Witryna utrzymana w tym duchu przykuwa uwagę eleganckim, wręcz ekskluzywnym designem, wprowadzającym do wnętrza atmosferę luksusu. Witryny glamour w sklepie Komfort są dostępne w różnych kolorach – w zależności od koncepcji możemy więc zdecydować się na model zarówno w jasnym, jak i ciemnym odcieniu. W urządzonych w tym stylu wnętrzach mile widziane są też kontrastujące zestawienia – świetnym wyborem będzie zatem witryna glamour łącząca biel i czerń. Pomieszczenia zaaranżowane w tym klimacie emanują także blaskiem – stąd znakomitą propozycją będzie witryna glamour o połyskującym, odbijającym światło wykończeniu.

Witryny glamour sprawdzą się we wnętrzach o różnym przeznaczeniu. W salonie mebel ten umożliwi nam przechowywanie książek, ozdób, pamiątek czy akcesoriów, które zawsze warto mieć pod ręką. W jadalni witryna glamour stanie się idealnym miejscem na zastawę stołową, komplety kieliszków, sztućce, tekstylia czy butelki z ulubionymi trunkami. Jak jeszcze można wykorzystać witryny? Styl glamour to ciekawa propozycja również do domowego gabinetu. W tym pomieszczeniu witryna glamour ułatwi nam przechowywanie dokumentów, artykułów papierniczych i piśmienniczych czy akcesoriów komputerowych, które już więcej nie będą zajmować przestrzeni na blacie biurka.

Witryny szklane glamour

Witryny w stylu glamour to nie tylko określone barwy czy sposób wykończenia. W tak zaaranżowanych wnętrzach chętnie wykorzystywane jest też szkło, które pięknie odbija światło, a przy tym optycznie powiększa pomieszczenie – witryny szklane glamour będą więc do nich perfekcyjnie pasować. Pomogą nam zdefiniować charakter wnętrza, a jednocześnie wyeksponować wybrane elementy wyposażenia, cenne pamiątki czy ozdoby.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.