leftImage
-14% z kodem
"KOM14C" tylko dla Klubowiczów Klubu Komfort Sprawdź >>
rightImage

Filtry

WITRYNY KLASYCZNE

6 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Witryny klasyczne

Mimo upływu lat aranżacje w stylu klasycznym nie tracą swojej popularności. To ponadczasowe połączenie elegancji i funkcjonalności nadal często króluje w aranżacji naszych mieszkań. Bardzo ważnym elementem tego rodzaju wnętrz są oczywiście odpowiednio dobrane meble w stylu klasycznym. Jeśli zaliczacie się do miłośników takich aranżacji, to mogą zainteresować Was dostępne w naszym sklepie witryny klasyczne. Oferujemy meble klasyczne witryny i komody wielu różnych znanych polskich marek. W sprzedaży posiadamy między innymi witryny klasyczne Forte.

Czym charakteryzują się witryny klasyczne? W większości przypadków są to uniwersalne witryny wykonane z drewna lub praktycznych materiałów imitujących drewno. W naszej ofercie znajdziecie przede wszystkim modele wykonane z laminowanej lub foliowanej płyty MDF. Jeśli chodzi o kolorystykę, to witryny klasyczne to głównie modele w neutralnych i stonowanych kolorach. Obok różnych odcieni naturalnego drewna są to również witryny klasyczne białe, szare, brązowe czy beżowe. Witryny klasyczne to często także modele wyposażone w ciekawe zdobienia. Mogą to być na przykład subtelnie rzeźbione, stylizowane nogi, eleganckie metalowe uchwyty czy delikatne szprosy na przeszklonej części witryny.

Witryny klasyczne do salonu i nie tylko

Witryny klasyczne to meble, które łączą sobie funkcje czysto praktyczne i funkcjonalne z funkcjami dekoracyjnymi. W przeszklonej części witryny możemy w atrakcyjny sposób wyeksponować różnego rodzaju dekoracje czy rodzinne pamiątki. Z tego też względu największą popularnością cieszą się witryny klasyczne do salonu.

Witryny klasyczne możemy wykorzystać jednak również w aranżacji innych pomieszczeń. Witryna klasyczna w domowym biurze może posłużyć nam jako schowek na dokumenty i potrzebne na co dzień artykuły biurowe. Witryna klasyczna może być również dodatkiem do utrzymanej w tym stylu jadalni. W tym pomieszczenie w witrynie możemy umieścić serwis obiadowy czy inne naczynia na specjalne okazje.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.