Current Image

Filtry

WITRYNY RUSTYKALNE

7 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Witryny rustykalne

Przytulny, sielankowy i pełen domowego ciepła. Tak w największym skrócie można opisać styl rustykalny. Decydując się na tego rodzaju aranżację, możemy wprowadzić do naszego wnętrza odrobinę prostego i funkcjonalnego stylu kojarzącego się z domem na wsi czy prostym ziemiańskich dworkiem.

Idealnym dodatkiem do aranżacji takiego salonu czy jadalni będą witryny rustykalne. W ofercie naszego sklepu znajdziecie witryny rustykalne z katalogów różnych polskich producentów mebli. W stałej sprzedaży posiadamy między innymi witryny w stylu rustykalnym Szynaka Meble i Piaski. Oferujemy zarówno wysokie witryny rustykalne, jak i modele nieco niższe, które w salonie mogą pełnić funkcję komody. Przeszklona część rustykalnej witryny daje nam spore możliwości aranżacyjne. Możemy w niej wyeksponować oryginalne dekoracje czy kilka rodzinnych zdjęć.

Witryna rustykalna biała czy drewniana?

Meble rustykalne, w tym oczywiście również witryny w stylu rustykalnym kojarzą nam się przede wszystkim z modelami w naturalnych kolorach drewna. Ze względów praktycznych zamiast litego drewna stawiamy najczęściej na witryny rustykalne wykonane z laminowanej bądź foliowanej płyty meblowej, imitującej wzór naturalnego drewna. W naszym sklepie online znajdziecie zarówno jasne, jak i ciemne witryny w stylu rustykalnym. W wielu tego rodzaju aranżacjach sprawdzi się również witryna rustykalna biała lub model wykonany z bielonego drewna. Jasne meble rustykalne na tle wnętrza w kolorach ziemi mogą optycznie powiększać pomieszczenie.

Rustykalna witryna – z czym połączyć taki mebel?

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Zastanawiacie się, z czym połączyć witryny rustykalne, tak aby stworzyć spójne i przytulne wnętrze w tym stylu? Jednym z charakterystycznych elementów stylu rustykalnego są oczywiście naturalne materiały. Witryny w stylu rustykalnym możemy więc w aranżacji salonu lub jadalni połączyć z takimi materiałami jak drewno, len, wiklina czy wypalana ceramika. Charakterystyczne dla stylu rustykalnego są też różnego rodzaju dekoracje nawiązujące do motywów folkowych.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.