leftImage
-14% z kodem
"KOM14C" tylko dla Klubowiczów Klubu Komfort Sprawdź >>
rightImage

Filtry

WITRYNY NA ALKOHOL

73 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Witryny na alkohol

Witryny na alkohol świetnie sprawdzą się jako element wyposażenia salonu czy jadalni. Zwiększą przestrzeń do przechowywania ulubionych trunków, ułatwią utrzymanie porządku, a przy tym pozwolą na odpowiednie wyeksponowanie kompletów kieliszków. W wyborze tego idealnego modelu z pewnością pomocny okaże się fakt, że witryny na alkohole, tworzące asortyment sklepu Komfort, cechują się bardzo dużą różnorodnością.

Jeśli dysponujemy niewielką ilością miejsca, optymalnym rozwiązaniem będzie wysoka, ale jednocześnie wąska witryna na alkohole, która zmieści się nawet w małym salonie. Jeżeli natomiast mamy go zagospodarowania nieco więcej przestrzeni, doskonałym wyborem będzie pojemna witryna do alkoholu z większą liczbą półek, półek czy szuflad. Jednak mnogość dostępnych opcji to tylko jedna z ich zalet – prezentowane w tej kategorii witryny na alkohol są utrzymane w różnej stylistyce, dzięki czemu bez problemu można znaleźć model najlepiej dopasowany do aranżacji pomieszczenia.

Witryny szklane na alkohol

Witryny szklane na alkohol dają różne możliwości przechowywania trunków czy kieliszków. Zdecydowana większość modeli świetnie sprawdzi się jako barek – witryna na alkohol jest bowiem często wyposażona w optymalnej wysokości półki. Występują one w dwóch wariantach – otwartym lub zamkniętym. W drugim przypadku część półek jest ukryta za tradycyjnymi drzwiczkami, a kilka – za szklanymi, które znakomicie eksponują poszczególne elementy.

Witryna na alkohol i kieliszki może być też utrzymana w różnej stylistyce. Do wyboru mamy zarówno modele o jednolitej kolorystyce i prostym designie, jak i bardziej oryginalne. Ciekawie prezentuje się między innymi połączenie bieli i drewna – taka witryna na alkohol szklana będzie fantastyczną propozycją do wnętrza skandynawskiego. Miłośników kontrastujących zestawień zainteresują witryny na alkohol czarno-białe – taki duet doskonale dopełni wystrój nowoczesnego salonu czy jadalni. Z kolei witryny szklane na alkohol w odcieniu ciemnobrązowego drewna i czerni to trafiony wybór do pomieszczenia industrialnego.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.