Current Image

Filtry

WITRYNY CZARNE

16 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Witryny czarne

Czarny to kolor niezwykle uniwersalny, który odnajdzie się wnętrzach o bardzo różnym charakterze. Nic więc dziwnego, że witryny czarne możemy wykorzystać zarówno w aranżacji salonu klasycznego, jak i w nowoczesnych wnętrzach loftowych lub industrialnych. Jeśli interesują Was witryny czarne z katalogów czołowych polskich producentów mebli, to zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą naszego sklepu online. Znajdziecie w niej między innymi czarne witryny z ostatniej kolekcji fabryki mebli Piaski.

Witryna czarna połysk czy mat?

To, czy w naszym wnętrzu lepiej sprawdzi się witryna czarna połysk, czy może jednak witryna matowa, zależy przede wszystkim od tego, jaki styl architektoniczny posłużył nam za inspirację. Witryna czarny połysk to mebel, który świetnie uzupełni wiele nowoczesnych, designerskich aranżacji. Aranżacyjnym strzałem w dziesiątkę może być również witryna czarna glamour na wysoki połysk. Z kolei we wnętrzach inspirowanych skandynawskim minimalizmem, aranżacjach loftowych czy industrialnych dużo lepiej sprawdzi się witryna czarny mat. Na czarne matowe witryny możemy zdecydować się również w przypadku wielu klasycznych wnętrz.

Czarna witryna do kuchni i do salonu?

Witryny czarne są w naszych domach najczęściej elementem aranżacji salonu. To właśnie w tym reprezentacyjnym pomieszczeniu możemy maksymalnie wykorzystać aranżacyjny potencjał tego mebla. Witryna szklana czarna daje nam możliwość wyeksponowania ważnych dla nas rodzinnych pamiątek czy ciekawych dekoracji korespondujących z wystrojem całego salonu. Witryny czarne możemy jednak wykorzystać również w aranżacji takich pomieszczeń jak kuchnia czy jadalnia. W zależności od tego, na jaki model postawimy, czarna witryna do kuchni sprawdzi się w pomieszczeniu klasycznym, skandynawskim czy też kuchni loftowej lub industrialnej. W tym ostatnim przypadku możemy postawić na witryny czarne z drewnem lub czarne witryny z metalowymi nogami. Metalowe elementy są bardzo charakterystycznym elementem takich aranżacji.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.