Current Image

Filtry

WITRYNY NA NÓŻKACH

20 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Witryny na nóżkach

Witryny na nóżkach to stylowe i eleganckie meble, które świetnie sprawdzą się we wnętrzach o różnym przeznaczeniu i urządzonych w różnym klimacie. Ich główną cechą, a zarazem jedną z największych zalet jest ich charakterystyczna konstrukcja – dzięki niej nawet przy większych gabarytach meble te wciąż urzekają lekkością. Witryna na nóżkach będzie więc doskonałym wyborem nie tylko do pomieszczeń o dużym metrażu – znakomicie uzupełni ona też wystrój małego wnętrza, nie powodując przy tym wrażenia zagracenia przestrzeni. Konstrukcja witryn na nóżkach to także spore ułatwienie przy sprzątaniu – swobodny dostęp do podłogi umożliwia jej odkurzenie czy umycie bez konieczności przesuwania mebla.

Witryny na nóżkach nieodłącznie kojarzą się z aranżacjami w duchu skandynawskim. Nic dziwnego – to właśnie na fali popularności tego stylu, w naszych domach czy mieszkaniach zaczęły pojawiać się tego typu meble. Jednak witryny na nóżkach tworzące asortyment sklepu Komfort będą pasować do pomieszczeń utrzymanych w różnej stylistyce. Z powodzeniem możemy je włączyć w wystrój klasycznego wnętrza – w tym przypadku świetną propozycją będzie witryna na nóżkach z frezowanymi frontami i metalowymi lub mosiężnymi uchwytami. Witryny na nóżkach w jasnym, jednolitym odcieniu i o prostym, pozbawionym zdobień designie pasują do pomieszczeń nowoczesnych. Z kolei idealnym uzupełnieniem aranżacji industrialnej będzie witryna na nóżkach w głębokim, ciemnym odcieniu drewna.

Niewątpliwą zaletą witryn na nóżkach jest także fakt, że sprawdzają się one jako element wyposażenia wnętrz o różnym przeznaczeniu. W salonie pomogą one uporządkować rodzinne pamiątki, albumy ze zdjęciami czy domowe drobiazgi, pozwalając jednocześnie na wyeksponowanie wybranych dekoracji. Witryna na nóżkach w jadalni zwiększy przestrzeń do przechowywania zastawy stołowej, kompletów sztućców czy kieliszków, zapewniając do nich szybki i prosty dostęp. Witryny na nóżkach to doskonałe rozwiązanie również do gabinetu – można w niej przechowywać dokumenty, książki czy inne akcesoria, które w przeciwnym razie zajmowałyby cenne miejsce na biurku.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.