Current Image

Filtry

GLAZURA OPOCZNO

142 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Glazura Opoczno

Opoczno to już od lat jedna z najlepiej rozpoznawalnych, polskich marek ceramiki ściennej i podłogowej. Jak w przypadku większości liczących się producentów ceramiki, sporą część oferty tej firmy stanowi glazura Opoczno. Po glazurę sięgamy najczęściej w przypadku dekoracji ścian. Tego rodzaju płytki są stosunkowo kruche i niekoniecznie sprawdzą się w przypadku podłogi. Glazura Opoczno, podobnie jak glazura innych producentów jest całkowicie odporna na działanie wilgoci i nienasiąkliwa. W związku z tym po glazurę zwaną czasami płytkami fajansowymi sięgamy najczęściej, urządzając łazienkę czy kuchnię.

Glazura Opoczno w sklepie internetowym Komfort

Szerokiej oferty ściennej glazury Opoczno nie mogło zabraknąć również w naszym asortymencie. Glazura Opoczno w sklepie internetowym Komfort to ponad 200 różnych wzorów. Mniej więcej połowę tej oferty stanowi monokolorowa glazura Opoczno. Takie płytki ścienne dostępne są w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej. Dzięki temu bez trudu znajdziecie glazurę Opoczno idealnie dopasowaną kolorem do Waszego wnętrza. Glazura Opoczno to nie tylko szeroki wybór kolorów, ale również formatów. Oferujemy zarówno bardzo małe płytki ścienne Opoczno, w tym tak modne ostatnio płytki cegiełki, jak i wielkoformatową glazurę tej marki. Duże płytki ścienne Opoczno w jasnych kolorach to bardzo prosty sposób na optyczne powiększenie łazienki czy kuchni.

Oprócz jednokolorowej glazury Opoczno w sklepie internetowym Komfort znajdziecie również sporo wzorów inspirowanych naturalnymi materiałami. Jest to na przykład glazura Opoczno drewnopodobna. Tego rodzaju płytki to stosunkowo uniwersalna dekoracja, po którą możecie sięgnąć na przykład w łazience klasycznej, skandynawskiej, prowansalskiej czy angielskiej. Bardzo dużą popularnością cieszy się ostatnio również glazura Opoczno imitująca marmur i inne rodzaje naturalnego kamienia. Po marmurowe akcenty sięgamy ostatnio bardzo chętnie zarówno w przypadku nowoczesnych, jak i klasycznych łazienek.

Z kolei w surowych łazienkach w stylu industrialnym króluje glazura Opoczno imitująca dekoracyjny beton architektoniczny.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady