Current Image

Filtry

GLAZURA TUBĄDZIN (ARTE)

97 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Glazura Tubądzin

Glazura to wyjątkowo efektowne płytki wykorzystywane najczęściej do dekoracji ścian. Do największych zalet glazury możemy zaliczyć bardzo dużą ilość dostępnych wzorów i kolorów, a także to, że płytki te są całkowicie odporne na wilgoć. Glazura nie jest co prawda tak wytrzymała, jak płytki gresowe. Z tego względu glazurę stosuje się wyłącznie we wnętrzach i to przede wszystkim w roli płytek ściennych.

Tego rodzaju płytki dostępne są w ofercie praktycznie każdego liczącego się producenta ceramiki. Dotyczy to oczywiście również polskiej marki Tubądzin i stworzonej przez nią kolekcji Arte by Tubądzin. Glazura Tubądzin to połączenie wysokiej jakości materiałów, nowoczesnych technologii produkcji i ciekawego, oryginalnego wzornictwa. Projektanci marki Tubądzin czerpią inspirację ze wszystkich modnych aktualnie wnętrzarskich trendów. Ciekawym dodatkiem do oferty glazury Tubądzin są również limitowane kolekcje tworzone przy współpracy ze znanymi ludźmi świata sztuki i designu.

Glazura Tubądzin – katalog

Katalog glazury Tubądzin składa się z niemal 70 różnych wzorów płytek ściennych. Glazura Tubądzin w sklepie online Komfort to modele inspirowane różnymi trendami. Jeśli szukacie dobrej jakości, odpornych na wodę płytek ściennych do kuchni lub łazienki, to zapraszamy do zapoznania się z pełnym katalogiem glazury Tubądzin. Staramy się również systematycznie poszerzać asortyment naszego sklepu online. Mamy więc nadzieję, że w przyszłości znajdziecie tu także glazurę Tubądzin z nadchodzących kolekcji tej marki.

Glazura Tubądzin – aranżacje

Ze względu na całkowitą odporność na wodę i detergenty po glazurę Tubądzin sięgamy często w przypadku dekoracji ścian w łazienkach i kuchniach. Szeroki wybór glazury Tubądzin i Arte by Tubądzin sprawia, że tego rodzaju płytki możemy wykorzystać zarówno w aranżacjach nowoczesnych, jak i wnętrzach inspirowanych wnętrzarską klasyką. W katalogu glazury Tubądzin dostępne są między innymi płytki drewnopodobne czy też kafelki imitujące różne rodzaje naturalnego kamienia. Jedną z ciekawszych propozycji tego rodzaju jest glazura Tubądzin imitująca marmur. Takie płytki dostępne są nie tylko w standardowym prostokątnym kształcie. W ofercie glazury Tubądzin znajdziecie również marmurowe płytki heksagonalne.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.