leftImage
Multirabaty
- więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

WANNY WOLNOSTOJĄCE AKRYLOWE

335 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Wanny wolnostojące akrylowe

Wanny wolnostojące to w aranżacji łazienek jeden z największych bestsellerów ostatnich sezonów. Na rynku dostępne są wanny wolnostojące wykonane z różnego rodzaju materiałów. Są to na przykład wanny wolnostojące z mineralnych kompozytów czy tradycyjne, choć niezbyt praktyczne wanny żeliwne. Jednak największą grupę stanowią w tej kategorii uniwersalne wanny wolnostojące akrylowe.

W sklepie internetowym Komfort wanny wolnostojące akrylowe to aż 70 różnych modeli. Są to wykonane z wysokiej jakości akrylu sanitarnego wanny wolnostojące z katalogów polskich i zagranicznych producentów wyposażenia łazienek. W stałej sprzedaży posiadamy między innymi wanny wolnostojące akrylowe polskich firm Polimat Sanplast, Besco czy Cersanit. W naszej ofercie nie zabrakło także tego rodzaju wanien z najnowszych kolekcji hiszpańskiej marki Roca.

Jeśli szukacie uniwersalnej i łatwej w montażu wanny wolnostojącej akrylowej, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami w tej kategorii. Znajdziecie tu zarówno nowoczesne wanny wolnostojące akrylowe o minimalistycznych, często geometrycznych kształtach, jak i ozdobne stylizowane wanny akrylowe wolnostojące idealne do aranżacji w stylu pałacowym i eleganckich klasycznych wnętrz.

Wanna wolnostojąca akrylowa czy z konglomeratu?

Akryl czy konglomerat? To pytanie zadaje sobie wiele osób planujących zakup wanny wolnostojącej. Każdy z tych dwóch modeli posiada swoje mocne i słabe strony, o których warto pamiętać przed zakupem. Wanna wolnostojąca akrylowa jest przede wszystkim lekka i łatwa w montażu. Często decydujemy się na nią w przypadku mieszkania w bloku, choć oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wanny akrylowe wolnostojące wykorzystać również w domu jednorodzinnym. Wanny wolnostojące akrylowe są bardzo miłe w dotyku, szybko się nagrzewają i długo utrzymują wysoką temperaturę wody. Akryl posiada również właściwości antypoślizgowe i jest bardzo łatwy w pielęgnacji. W przeciwieństwie do modeli z konglomeratu, wanny wolnostojące akrylowe nie wymagają regularnych zabiegów konserwacyjnych.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.