Current Image

Filtry

NOWOCZESNE STOŁY ROZKŁADANE DO SALONU

66 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Stoły rozkładane do salonu

Stół w salonie to miejsce rodzinnych spotkań i posiłków oraz wspólnych wieczorów w gronie przyjaciół. Polskie realia i metraż naszych mieszkań rzadko pozwalają jednak na zakup dużego stołu na 10 czy 12 osób. Co jednak zrobić, gdy dysponujemy ograniczoną powierzchnią, a jednak nadal chcemy mieć możliwość okazjonalnego przyjęcia większej liczby gości? W takiej sytuacji najbardziej praktycznym rozwiązaniem są stoły rozkładane do salonu.

Rozkładany stół w salonie pozwala na dopasowanie wielkości blatu do liczby zasiadających przy nim osób. Na co dzień, gdy ze stołu korzystają wyłącznie domownicy, zajmuje on niewiele miejsca. Rozkładany blat możemy wykorzystać, organizując w domu większe przyjęcia czy uroczystości. Poszczególne modele stołów rozkładanych do salonu mogą różnić się konstrukcją i sposobem rozkładania. W większości przypadków dodatkowa sekcja blatu znajduje się na środku. Są jednak również modele, które pozwalają na poszerzenie blatu tylko na jednym lub na obu jego końcach.

Jaki rozkładany stół do salonu wybrać?

Stoły rozkładane do salonu to w sklepie internetowym Komfort kilkadziesiąt modeli w różnym stylu. W naszej ofercie dostępne są zarówno nowoczesne stoły rozkładane do salonu, jak i modele zaprojektowane z myślą o klasycznych aranżacjach. Do nowoczesnego salonu możemy wybrać biały stół rozkładany z blatem na wysoki połysk. Odbijający światło błyszczący blat może optycznie powiększyć pomieszczenie i nadać mu nowoczesnego, designerskiego charakteru. W wielu nowoczesnych wnętrzach sprawdzi się również rozkładany stół czarny lub w kolorze szarym. Bardzo atrakcyjnie może wyglądać również połączenie takiego czarnego lub antracytowego blatu z nogami w kolorze naturalnego drewna.

Z kolei w przypadku klasycznych aranżacji stosunkowo uniwersalnym wyborem będą drewniane stoły rozkładane do salonu lub stoły wykonane z materiałów drewnopodobnych. Wśród naszych klientów dużą popularnością cieszą się rozkładane stoły do salonu dąb sonoma.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady