leftImage
-20% z kodem
"MEB20KK". Tylko dla Klubowiczów. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

STOŁY INDUSTRIALNE

5 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Stoły industrialne

Styl industrialny to jeden z najpopularniejszych mieszkaniowych trendów ostatnich lat. Zaaranżowane na potrzeby mieszkalne obiekty przemysłowe to nadal rzadkość na naszym rynku nieruchomości. Jednak elementy stylu industrialnego, jak na przykład stoły industrialne są często wykorzystywane do stworzenia loftowego klimatu w domu czy mieszkaniu. Po stoły loftowe sięgamy zresztą nie tylko, urządzając lokale mieszkalne. Stół w stylu industrialnym może być również świetnym dodatkiem do urządzonego w loftowym stylu biura czy restauracji.

Czym cechują się stoły industrialne? Stoły industrialne to przede wszystkim modele o prostych, wręcz surowych geometrycznych formach. Wyznacznikiem stylu industrialnego są również materiały, z których najczęściej wykonane są stoły industrialne. Najpopularniejsze modele to te wykonane z połączenia metalu i drewna lub ewentualnie szkła.

Stoły drewniane industrialne

Klasyczny stół industrialny to drewniany blat i wykonane z metalowych profili lub kątowników nogi. Blat stołu industrialnego może być wykonany z litego drewna lub laminowanej płyty MDF. W styl industrialny świetnie wpisze się blat z postarzanego drewna o lekko sfatygowanym wyglądzie. Drobne rysy czy niewielkie uszkodzenia powstające na powierzchni takiego drewnianego stołu industrialnego, dodadzą my jedynie loftowego charakteru.

Stoły industrialne rozkładane

Stoły industrialne, ze względu na swoją konstrukcję to najczęściej zwarte bryły bez możliwości rozkładania. Istnieją jednak również stoły industrialne rozkładane, które możemy stosunkowo łatwo powiększyć o dodatkowe miejsca. Stoły industrialne rozkładane to idealne rozwiązanie, jeżeli na co dzień nie dysponujemy odpowiednią ilością wolnej przestrzeni, ale chcemy mieć też możliwość przyjęcia od czasu do czasu większej liczby gości. Stoły industrialne rozkładane różnią się konstrukcją i wymiarami. Poza klasycznie rozkładanymi stołami w stylu industrialnym na rynku dostępne są również modele wyposażone w tak zwane dostawki.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.