Current Image

Filtry

STOŁY RETRO

1 produkt
Sortowanie:
Domyślnie

Stoły retro

Styl rustykalny, prowansalski, art deco czy pałacowy to tylko kilka wnętrzarskich trendów z kategorii retro i vintage. Jeśli należycie do miłośników takich tradycyjnych wnętrz, to mogą zainteresować Was dostępne w naszym sklepie online stoły retro. Do kategorii tej pasują różne rodzaje stołów. We wnętrzu inspirowanym stylem pałacowym możemy postawić na stylizowane stoły vintage w stylu ludwikowskim. Charakterystycznym elementem takich stołów retro są wygięte, często również rzeźbione nogi. Stoły retro to jednak także modele zaprojektowane z myślą o prostych i funkcjonalnych wnętrzach rustykalnych. Taki drewniany stół w kolorze bielonego lub lekko postarzanego drewna może być prawdziwą ozdobą rustykalnej kuchni, jadalni lub salonu. Do stołów retro możemy zaliczyć także meble w stylu art deco inspirowane stylistyką charakterystyczną dla lat 50. czy 60.

Jeśli w swoim domu planujecie jedna z takich aranżacji vintage, to zapraszamy do sprawdzenia, jakie stoły retro są aktualnie dostępne w naszym sklepie. Staramy się także stale poszerzać asortyment sklepu Komfort. Mamy więc nadzieję, że już niebawem pojawią się tu stoły retro i vintage z najnowszych kolekcji czołowych meblowych marek.

Duże stoły retro

Planujecie aranżację jadalni inspirowanej klimatami retro? Zastanawiacie się, jakie duże stoły retro wziąć pod uwagę przy urządzaniu takiego wnętrza? Podstawową kwestią jest to, czy lepszy będzie duży stół w stylu retro prostokątny, czy okrągły? Z tradycyjnymi aranżacjami kojarzą nam się przede wszystkim duże stoły retro okrągłe. Taki model wymaga co prawda nieco więcej przestrzeni niż stół prostokątny. Zaletą okrągłego stołu jest jednak to, że możemy przy nim zmieścić większą liczbę osób. Na taki okrągły stół w stylu retro możemy zdecydować się w aranżacji w stylu prowansalskim czy wnętrzu pałacowym. Z kolei po duże stoły retro prostokątne możemy sięgnąć w przypadku wnętrza rustykalnego. Idealny będzie tu na przykład masywny prostokątny stół z postarzanego drewna na grubych nogach.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady