Filtry

STOŁY DO KUCHNI (KUCHENNE)

240 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Stoły kuchenne

Kuchnia pełni w wielu domach również rolę jadalni. W takim przypadku obowiązkowym elementem wyposażenia będzie w tym pomieszczeniu stół kuchenny z odpowiednią liczbą krzeseł. Stoły kuchenne w sklepie Komfort to kilkadziesiąt wyselekcjonowanych modeli. Nasza oferta obejmuje nowoczesne stoły kuchenne. Są to między innymi białe stoły do kuchni na wysoki połysk, jak i stoły kuchenne z blatem z hartowanego szkła. W przypadku kuchni w stylu industrialnym czy loftowym możemy wybrać również stół kuchenny z czarnymi metalowymi nogami i drewnianym lub drewnopodobnym blatem.

W naszej ofercie coś dla siebie znajdą jednak również miłośnicy klasycznych trendów i aranżacji. W tego rodzaju kuchniach sprawdzą się na przykład stoły kuchenne z litego drewna. W przypadku takich kuchni sięgamy często również po okrągłe stoły kuchenne.

Jaki stół do kuchni wybrać?

W wielu przypadkach kuchnia jest prawdziwym sercem domu, w którym domownicy spotykają się przy wspólnych posiłkach. Wybierając stół do kuchni, warto więc wziąć pod uwagę zarówno aspekty czysto wizualne, jak i względy praktyczne i funkcjonalne. Jaki stół do kuchni wybrać? Wybierając ten mebel, powinniśmy wziąć pod uwagę między innymi:

  • Kształt – najbardziej uniwersalnym wyborem będzie stół do kuchni prostokątny. Takie modele są bardziej ustawne i w przeciwieństwie do kuchennych stołów okrągłych można je dostawić jednym bokiem do ściany.
  • Wielkość blatu – uzależniona jest od ilości domowników oraz wymiarów kuchni. Przy stole okrągłym możemy wygodnie posadzić większą liczbę osób. Taki stół kuchenny wymaga jednak sporo wolnej przestrzeni. W wielu sytuacjach dobrym wyborem może być stół do kuchni rozkładany.
  • Styl – wygląd stołu, jego kolor i materiały, z których jest wykonany, powinny być oczywiście dopasowane do całej kuchennej aranżacji. Stoły do kuchni prostokątne czy kwadratowe kojarzone są najczęściej z nowocześniejszymi aranżacjami. Z kolei po okrągły stół możemy sięgnąć w przypadku kuchni rustykalnej czy innej aranżacji inspirowanej klimatami vintage.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.