Current Image

Filtry

STOŁY W STYLU GLAMOUR

13 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Stoły w stylu glamour i wszystko, co musisz o nich wiedzieć

Glamour jest jednym z najgorętszych trendów w aranżacji wnętrz. Jest to eklektyczny styl, który bazuje na zestawianiu ze sobą z pozoru niepasujących elementów. Mowa tu o łączeniu np. nowoczesnych rzeczy z barokowymi. U nas znajdziesz wiele mebli zaprojektowanych z myślą o tym nurcie, a jednym z nich jest stół w stylu glamour.

Aby mieszkanie w tym stylu było dopełnione i spójne, nie może w nim zabraknąć przecież stołu! To mebel, z którego korzystamy każdego dnia. Pełni bardzo ważne funkcje i nie sposób go pominąć. Możesz zakupić zarówno pojedynczy stół, jak i stół zestaw glamour z krzesłami. Dzięki tym elementom dopełnisz swoje wnętrze oraz wprowadzisz do niego odrobinę luksusu. Zobacz, jakie stoły posiadamy w naszej ofercie!

Na co zwrócić uwagę, wybierając stół glamour?

Warto pamiętać, że stół to nie tylko element dekoracyjny, ale także praktyczny. Wybierając model glamour, nie możesz więc przejść obojętnie obok kwestii technicznych. Idealny stół powinien przede wszystkim charakteryzować się wysoką jakością wykonania. Zwróć uwagę na wykorzystany przy produkcji materiał i jego solidność.

Znaczenie ma także wielkość. Stoły glamour dostępne są w różnych rozmiarach, więc bardzo ważne jest dopasowanie ich do potrzeb domowników. To właśnie od wielkości stołu zależy również, ile osób będzie mogło przy nim usiąść.

Stoły glamour mogą się od siebie znacznie różnić pod względem konstrukcji, sposobu wykonania. A to z kolei będzie miało również wpływ na wygodę użytkowania. Pamiętaj, by jeszcze przed zakupem stołu upewnić się, ile dokładnie miejsca możesz na niego przeznaczyć. Jest to bardzo ważne — ułatwi Ci późniejsze dopasowanie mebla.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady