leftImage
-20% z kodem
"MEB20KK". Tylko dla Klubowiczów. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

STOŁY SZYNAKA MEBLE

38 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Szynaka Meble — stoły tworzone z pasją

Szynaka Meble to producent mebli, który oferuje klientom wysokiej jakości produkty, stworzone z myślą o wyszukanym wzornictwie oraz precyzyjnych detalach. Jest to firma wielopokoleniowa, która działa nie tylko na rynku polskim, ale także zagranicznym. Początku tej marki miały miejsce w Lubawie. Jan Szynaka postanowił założyć przydomowy warsztat, który w niedługim czasie się rozrósł. Na dzień dzisiejszych firma posiada aż sześć zakładów produkcyjnych.

Jeśli pragniesz zakupić stół firmy Szynaka Meble — zerknij do naszej oferty, bowiem posiadamy wiele ciekawych produktów tej marki. Są to zarówno proste modele, klasyczne, jak i nieco bardziej wyszukane, wyróżniające się.

Stoły Szynaka — na co zwrócić uwagę?

Przymierzasz się do zakupu stołu Szynaka? W takim razie musisz zwrócić uwagę na wiele istotnych czynników. Są to przede wszystkim wymiary stołu, ale także jego kształt, materiał wykonania, styl czy kolorystyka. Stoły tej marki charakteryzują się jakością i solidnością, a ich zastosowanie we wnętrzu — pozwala na użytkowanie przez długie lata.

Nie zapominaj, że stół także element dekoracyjny, zatem w miarę możliwości dopasuj go do swojego mieszkania! Największym zainteresowaniem cieszą się zdecydowanie stoły wykonane z drewna — ich przepiękny wygląd, ale także trwałość to atuty, które przemawiają na ich korzyść!

Szynaka Meble — stoły rozkładane

Szynaka Meble poza tradycyjnymi stołami, proponuje klientom również modele rozkładane. To idealne rozwiązanie dla niewielkich przestrzeni. Taki meble przyda się podczas spotkania w większym gronie lub jakiegoś wydarzenia. Stół rozkładany może być umieszczony w jadalni i służyć do codziennego spożywania posiłków, jednak wcale nie musi tak być. Możesz też potraktować go jako dodatkowy mebel, który sprawdzi się właśnie w przypadku odpowiednich do tego okazji. Nie będziesz musiał martwić się o to, gdzie ugościsz bliskie osoby.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.