Current Image

Filtry

STOŁY NOWOCZESNE

285 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Stoły nowoczesne

Stoły nowoczesne to stosunkowo szeroka kategoria obejmująca meble, wpisujące się w popularne aktualnie, modernistyczne trendy. Trudno wyznaczyć konkretne cechy, które powinny posiadać stoły nowoczesne. Często są to jednak modele o designerskich, geometrycznych kształtach. W kategorii stołów nowoczesnych zdecydowanie dominują stoły prostokątne i kwadratowe. Nie oznacza to oczywiście, że nie znajdziemy stołu nowoczesnego okrągłego. Jednak kolisty kształt blatu kojarzony jest częściej z tradycyjnymi aranżacjami rustykalnymi czy zabytkowymi meblami.

Stoły w tym stylu charakteryzują często również nowoczesne materiały. W kategorii tej znajdziemy więc stoły z płyty MDF pokrytej bardzo trwałym i odpornym laminatem lub lakierem. Nowoczesne technologie produkcji pozwalają na stworzenie bardzo wytrzymałych laminatów, chroniących stół przed uszkodzeniami mechanicznymi. Stoły nowoczesne to także modele z drewnianym blatem i metalowymi nogami lub elementami wykonany ze szkła czy tworzyw sztucznych. W przypadku blatu z litego drewna warto postawić na twarde gatunki. Dużą popularnością w tej kategorii cieszą się nowoczesne stoły dębowe.

Nowoczesne stoły do Twojego domu

Stoły nowoczesne cechuje nie tylko różnorodność form i materiałów. Stoły nowoczesne dostępne są również w różnych kolorach i odcieniach. Największym bestsellerem wśród nowoczesnych stołów są jednak modele w kolorach białym, szarym i czarnym lub modele łączące te kolory. Stoły nowoczesne białe dopasujemy do prawie każdej modernistycznej aranżacji wnętrza. Na biały stół nowoczesny możemy zdecydować się zarówno w przypadku kuchni, jadalni, jak i salonu. Finalny wygląd takiej aranżacji zależy w dużym stopniu również od tego, czy zdecydujemy się na biały nowoczesny stół na wysoki połysk, czy też postawimy na stół z matowym blatem. Każde z tych rozwiązań ma swoje wady i zalety. Nowoczesny stół na wysoki połysk będzie odbijał światło. Często pozwala to rozświetlić i optycznie powiększyć pomieszczenie. Z drugiej jednak strony nowoczesne stoły matowe są dużo łatwiejsze w codziennej pielęgnacji.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.