Current Image

Filtry

STOŁY DO JADALNI ROZKŁADANE

188 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Stoły rozkładane do jadalni

Stoły rozkładane do jadalni to bardzo praktyczne rozwiązanie. Dzięki rozkładanej konstrukcji stół na co dzień zajmuje niewiele miejsca. Przy specjalnych okazjach możemy go w bardzo prosty sposób powiększyć, uzyskując rozkładany stół do jadalni na 8, 10 czy nawet 12 osób. Rozkładane stoły do jadalni w sklepie internetowym Komfort to ponad 50 modeli z katalogów wiodących polskich producentów mebli. Oferujemy małe i duże stoły rozkładane do jadalni. Są to zarówno nowoczesne stoły rozkładane na wysoki połysk, stoły rozkładane industrialne, jak i wiele modeli pasujących do bardziej tradycyjnych wnętrz inspirowanych klasycznymi trendami mieszkaniowymi. Niezależnie od tego, w jakim stylu urządzacie swoją jadalnię, zachęcamy do zapoznania się naszą ofertą stołów rozkładanych.

Stoły do jadalni rozkładane okrągłe czy prostokątne?

To, czy wybrać stół do jadalni rozkładany okrągły, czy prostokątny, zależy przede wszystkim od dwóch kwestii. Po pierwsze musimy wziąć pod uwagę wymiary jadalni i ilość dostępnego w niej wolnego miejsca. Po drugie bardzo ważne jest również to, w jakim stylu urządzona jest nasza jadalnia. Pod kątem oszczędności miejsca i tak zwanej ustawności dużo lepszym wyborem jest prostokątny rozkładany stół do jadalni. Taki stół możemy w razie konieczności dostawić jednym bokiem do ściany. Co prawda rezygnujemy w ten sposób z miejsc przy jednym boku stołu, oszczędzamy jednak sporo wolnej przestrzeni. Prostokątne stoły rozkładane do jadalni sprawdzą się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacjach tego pomieszczenia.

Z kolei na rozkładany stół okrągły do jadalni decydujemy się najczęściej w przypadku tradycyjnych aranżacji. Taki stół sprawdzi się w jadalni w stylu rustykalnym czy jadalni inspirowanej klimatami retro. Stoły do jadalni rozkładane okrągłe mają jedną bardzo istotną zaletę. Brak narożników sprawia, że mieści się przy nich więcej osób niż przy stole kwadratowym czy prostokątnym. Z drugiej strony okrągłe stoły rozkładane do jadalni wymagają zdecydowanie więcej wolnej przestrzeni i z oczywistych względów nie możemy ich dostawić do ściany.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.