leftImage
Taniej o VAT
przy zakupie za minimum 100 zł. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

STOŁY ROZKŁADANE OKRĄGŁE

21 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Stoły okrągłe rozkładane — komfort i funkcjonalność przede wszystkim

Stół rozkładany okrągły — jego koronną zaletą jest praktyczność. To rozwiązanie, które sprawdzi się nawet w niewielkich pomieszczeniach. Okrągły rozkładany stół może na co dzień pełnić rolę miejsca do jedzenia dla kilku domowników. Gdy tylko zajdzie taka potrzeba, stół okrągły rozkładany zostanie powiększony i zmieści się przy nim już więcej osób.

Okrągłe stoły rozkładane charakteryzują się również wygodnym kształtem. Z każdej strony można przy nich siadać, czego nie można już powiedzieć o modelach prostokątnych. Rozkładany okrągły stół to obecnie synonim komfortu i wygody. Nie musi wcale stać w salonie. Okrągły stół rozkładany możesz umieścić w innym pokoju i korzystać z niego wyłącznie w sytuacji, w której zachodzi taka konieczność. Interesują Cię stoły rozkładane okrągłe? Sprawdź naszą ofertę!

Na jakie stoły okrągłe rozsuwane warto zwrócić uwagę?

Okrągły stół rozsuwany powinien być dopasowany do Twoich potrzeb. Wybierz taki model, który rozsuwa się na preferowaną przez Ciebie wielkość. Pamiętaj, że nawet rozłożony stół powinien umożliwiać swobodne przejście czy jego ominięcie.

Warto również zwracać uwagę na takie okrągłe rozkładane stoły, które nie posiadają trudno dostępnych miejsc i zakamarków. Nie będzie się w nich gromadzić kurz czy brud. Usuwanie zanieczyszczeń w takich miejscach może być czasochłonne i uciążliwe.

Okrągły stół rozsuwany powinien spełniać również Twoje upodobania, jeśli chodzi o estetykę i styl. Wybierz model pasujący do Twojego mieszkania. Taki, który najzwyczajniej Ci się podoba! Pamiętaj, że stół pełni nie tylko rolę praktyczną, ale także dekoracyjną. To sporych rozmiarów mebel. Dopasuj go więc do wnętrza i ciesz się jego wspaniałym wyglądem oraz funkcjonalnością. Stół rozkładany zapewni Ci wygodę w codziennym użytkowaniu.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.