Current Image

Filtry

SZAFY Z SZUFLADAMI

142 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Szafy z szufladami

Czy szafa może być jeszcze bardziej praktyczna? Tak! Szafy z szufladami to więcej możliwości przechowywania, a tym samym większa funkcjonalność sypialni lub garderoby. Szafa z szufladami to doskonałe rozwiązanie dla osób, którym brakuje przestrzeni do przechowywania bielizny, dodatków czy akcesoriów. Szafy z półkami i szufladami, a dodatkowo wieszakami ułatwią nam zachowanie porządku i organizację garderoby – każdy jej element będzie miał bowiem swoje miejsce.

Szafy z szufladami w sklepie Komfort wyróżniają się dużą różnorodnością. Dzięki temu dopasowanie mebla do wystroju pomieszczenia nie będzie stanowić problemu. Świetną propozycją do wnętrza nowoczesnego jest szafa z szufladami i półkami w jasnym kolorze z lakierowanym frontem. Połyskująca powierzchnia będzie pięknie odbijać światło, optycznie powiększając sypialnię lub garderobę, a przy tym stanie się niebanalnym akcentem aranżacji.

A jaka szafa z szufladą będzie odpowiednia do pomieszczenia urządzonego w stylu klasycznym lub rustykalnym? W takim przypadku warto postawić na model drewniany lub w odcieniu drewna – to ponadczasowy wzór, który pasuje do wielu aranżacji, w tym tradycyjnej i inspirowanej wiejską sielanką. Z kolei charakter wnętrza skandynawskiego wspaniale podkreśli szafa z szufladami w kolorze białym lub łącząca biel z drewnem. Niektóre modele szaf z półkami i szufladami są dodatkowo wyposażone w lustro, co jeszcze bardziej podnosi ich funkcjonalność.

Szafy z szufladami na dole

Szafy z szufladami na dole występują w rozmaitych wariantach, co pozwala na wybór modelu najlepiej odpowiadającego naszym potrzebom. Najczęściej mają one dwie lub więcej szuflad, które z powodzeniem pomieszczą bieliznę oraz dodatki czy akcesoria – szale, rękawiczki, apaszki czy paski do spodni. Szafa z dolnymi szufladami jest przy tym dostępna w różnych rozmiarach, więc bez trudu znajdziemy model odpowiedni do metrażu sypialni czy garderoby. Pamiętajmy, że istotny jest także sposób otwierania mebla – uchylny czy przesuwny.

Zobacz powiązane produkty