leftImage
Taniej o VAT
przy zakupie za minimum 100 zł. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

SZAFY TRZYDRZWIOWE

43 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Szafy trzydrzwiowe

Szafy trzydrzwiowe to przede wszystkim pojemne szafy ubraniowe. Szerokość modeli trzyskrzydłowych to najczęściej co najmniej 120 cm. Większe szafy trzydrzwiowe mogą mieć jednak nawet 150 czy 160 cm szerokości. Takie modele wymagają co prawda sporo wolnej przestrzeni, oferują jednak bardzo dużo miejsca do przechowywania codziennej garderoby i ubrań wierzchnich. W zależności od naszych potrzeb możemy postawić na szafy 3-drzwiowe z drążkiem i półkami lub szafy z szufladami.

W sklepie internetowym Komfort dostępne są szafy 3-drzwiowe zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. W nowoczesnych aranżacjach sprawdzą się na przykład szafy trzydrzwiowe na wysoki połysk. Z kolei do tradycyjnego wnętrza lepszym wyborem będzie szafa z matowymi frontami. Oferujemy również wiele uniwersalnych modeli jak szafy trzydrzwiowe białe, szare, czy szafy w kolorze naturalnego drewna. Tego rodzaju meble można z powodzeniem wykorzystać w wielu różnych architektonicznych stylach.

Jeżeli szukacie dobrej jakości 3-drzwiowej szafy z lustrem lub bez, zapraszamy do sprawdzenia dostępnych aktualnie modeli. Nasza oferta obejmuje produkty z katalogów renomowanych polskich producentów mebli.

Szafy trzydrzwiowe z lustrem

W ofercie sklepu internetowego Komfort nie mogło zabraknąć również modeli trzydrzwiowych szaf z lustrem. Szafa trzydrzwiowa z lustrem pełni najczęściej rolę domowej garderoby lub szafy w przedpokoju, w której na co dzień chowamy okrycia wierzchnie. Warto pamiętać o tym, że lustro przyda nam się nie tylko przy codziennych czynnościach pielęgnacyjnych. Duże lustro na drzwiach szafy będzie również optycznie powiększać pomieszczenie. Jest to szczególnie dużą zaletą w przypadku szafy trzydrzwiowej do przedpokoju.

Wśród modeli z lustrem zdecydowanie praktyczniejszym wyborem będą szafy trzydrzwiowe przesuwne. Konstrukcja drzwi przesuwnych nie tylko sprawia, że szafa będzie wymagała mniej wolnej przestrzeni, ale również minimalizuje ryzyko uszkodzenia lustra.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.