Filtry

SZAFY W STYLU LOFTOWYM

34 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Szafy w stylu loftowym

Styl loftowy znajduje się aktualnie w ścisłej czołówce najpopularniejszych trendów wnętrzarskich ostatnich lat. Mimo że zaadaptowane na lokale mieszkalne obiekty przemysłowe są w naszym kraju raczej rzadkością, to wiele osób decyduje się na odtworzenie tego charakterystycznego klimatu w swoich domach i mieszkaniach. Czym charakteryzuje się ten trend i jakie szafy w stylu loftowym najlepiej sprawdzą się w takich aranżacjach? Szafy w stylu loft to bardzo często modele, w których drewno lub materiały drewnopodobne połączone są z elementami z metalu. Takie połączenie drewna i stali jest jednym z najbardziej charakterystycznych elementów tego stylu. Szafy w stylu loftowym to najczęściej modele o prostej budowie, pozbawione stylizowanych czy zdobionych elementów. Jeśli chodzi o kolorystykę szaf w stylu loftowym, to są to najczęściej modele w różnych odcieniach naturalnego drewna, a także szafy loftowe białe i szare. Wśród drewnianych szaf w stylu loftowym często możemy spotkać modele postarzane czy bielone. Charakterystycznym dla szaf w stylu loftowym połączeniem kolorystycznym jest również zestawienie naturalnego drewna z kolorem antracytowym lub czarnym.

W sklepie internetowym Komfort znajdziecie szafy w stylu loftowym wybrane z oferty największych polskich producentów mebli. Są to między innymi szafy w stylu loft takich marek jak Forte czy Szynaka Meble.

Szafy w stylu loft – aranżacje

Z czym połączyć szafy w stylu loftowym, aby stworzyć spójną aranżację wnętrza? Wnętrza w stylu loftowym cechują się minimalizmem, surową funkcjonalnością, oszczędnością i neutralną kolorystyką. Charakterystycznym dla tego stylu materiałem jest też beton architektoniczny lub imitujące go panele, płytki czy okładziny. Szafy w stylu loft możemy więc wykorzystać przede wszystkim w aranżacjach, w których zdecydowaliśmy się na takie dodatki. Do loftowych szaf pasować będą również metalowe lampy stojące i wiszące stylem przypominające surowe lampy fabryczne, czy warsztatowe.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.