leftImage
-20% z kodem
"MEB20KK". Tylko dla Klubowiczów. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

SZAFY CZTERODRZWIOWE

38 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Szafy czterodrzwiowe

Szafy czterodrzwiowe to przede wszystkim duże modele, które pełnią w naszych domach funkcję szafy ubraniowej. W zależności od wybranego modelu szafy czterodrzwiowe w naszym sklepie mają szerokość od 80 do ponad 200 cm. Węższe szafy 4-drzwiowe to modele dwuskrzydłowe, w których dwie pary drzwi ułożone są jedna nad drugą. Z kolei w dużych szafach czterodrzwiowych wszystkie skrzydła ułożone są obok siebie w jednym poziomie.

W stałej sprzedaży posiadamy szafy czterodrzwiowe takich polskich marek jak Szynaka Meble, Mebel Bos, Fabryka Mebli Rawa czy Extom Meble. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta szaf czterodrzwiowych była zróżnicowana pod kątem stylu i kolorystyki. W tej kategorii znajdziecie więc zarówno nowoczesne szafy czterodrzwiowe, jak i szafy inspirowane trendami klasycznymi, wnętrzami skandynawskimi, industrialnymi i loftowymi. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą szaf 4-drzwiowych niezależnie od tego, czy jesteście miłośnikami nowoczesnych aranżacji, czy wnętrzarskiej klasyki.

Szafy czterodrzwiowe przesuwane czy otwierane?

Wybierając duży model szafy 4-drzwiowej do sypialni lub przedpokoju, musimy sobie odpowiedzieć na pytanie, czy lepsza będzie szafa czterodrzwiowa przesuwna, czy klasyczna szafa uchylna. Czym różnią się takie szafy czterodrzwiowe? Szafy czterodrzwiowe przesuwane to idealny wybór do małych pomieszczeń. Przesuwna konstrukcja drzwi sprawia, że taką szafę możemy ustawić blisko innych elementów wyposażenia, a same drzwi nie będą kolidować z innymi meblami, ścianami itd. Szafa czterodrzwiowa przesuwna może więc stać w narożniku pomieszczenia, we wnęce itd. Minusem szafy przesuwnej jest jednak nieco utrudniony dostęp do jej zawartości. Część wnętrza szafy będzie bowiem zawsze zablokowana przez przesuwane segmenty drzwi. Analogicznie największą zaletą szaf czterodrzwiowych otwieranych, czy też mówiąc inaczej uchylnych, jest komfortowy dostęp do wnętrza. Decydując się na szafy czterodrzwiowe uchylne, musimy jednak pamiętać, że przed meblem musi się znaleźć odpowiednia ilość wolnego miejsca, pozwalająca na swobodne otwarcie drzwi.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.