Current Image

Filtry

SZAFY DO GARDEROBY

973 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Szafy do garderoby

Jeszcze kilka lat temu garderoby w postaci osobnych pomieszczeń mogliśmy oglądać przede wszystkim w amerykańskich filmach. Dziś coraz więcej osób dysponujących odpowiednio dużym mieszkaniem lub domem, decyduje się na stworzenie takiej garderoby. Garderobę umieszczamy zwykle w bezpośrednim sąsiedztwie sypialni lub łazienki. Podstawowym wyposażeniem garderoby są oczywiście szafy i półki, na których przechowujemy wszystkie nasze ubrania, a często również inne modowe akcesoria i galanterię.

Jakie powinny być szafy do garderoby, aby sprawdzić się w tym specyficznym pomieszczeniu? Garderoba nie jest pomieszczeniem reprezentacyjnym. Zwykle nie odwiedzają jej goście, kwestie wizualne nie są więc tak istotne jak, chociażby w przypadku salonu. Szafy do garderoby to więc przede wszystkim stosunkowo proste i funkcjonalne modele. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest również szafa do garderoby z lustrem. Duże lustro, pozwalające na obejrzenie całej sylwetki będzie bardzo pomocne przy tworzeniu modowych stylizacji na co dzień, jak i na specjalne okazje.

Szafy do garderoby przesuwne czy bez drzwi?

Garderoby urządzamy najczęściej w pomieszczeniach o stosunkowo niewielkich wymiarach. Niewielka powierzchnia nie jest tu przeszkodą, a na rynku znajdziemy całkiem sporo rozwiązań dedykowanych dla niewielkiej garderoby. Szafy do garderoby z klasycznymi, uchylnymi drzwiami mogą nie być najlepszym rozwiązaniem. Przy urządzeniu tego rodzaju pomieszczeń dużo częściej sięgamy po szafy do garderoby przesuwne. Taka konstrukcja sprawia, że drzwi szafy do garderoby nie będą kolidowały z innymi elementami wyposażenia. Jest to więc bardzo praktyczne rozwiązanie w przypadku ograniczonej przestrzeni w garderobie. W takich sytuacjach możemy postawić również na szafy do garderoby bez drzwi. Jeśli mamy problem ze znalezieniem takiego modelu szafy, zawsze możemy kupić klasyczną szafę uchylną i w trakcie jej składania, zrezygnować z montażu drzwi. W tym celu można wykorzystać praktycznie każdy korpus szafy do garderoby.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.