Current Image

Filtry

SZAFY DWUDRZWIOWE

367 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Szafy dwudrzwiowe

Szafy dwudrzwiowe to stosunkowo szeroka kategoria mebli, w której znajdziemy zarówno wąski witryny idealne do salonu, czy domowego biura, jak i pojemne szafy dwudrzwiowe na ubrania. Szafy dwudrzwiowe to również swojego rodzaju kompromis pomiędzy wąskimi szafami jednodrzwiowymi i bardzo szerokimi szafami trzydrzwiowymi.

Szafy dwudrzwiowe w sklepie Komfort to ponad 200 różnych modeli. Są to zarówno szafy dwudrzwiowe nowoczesne, jak i modele idealne do bardziej klasycznych aranżacji wnętrz. W kategorii tej dominują szafy dwudrzwiowe przesuwne. Nie zabrakło jednak również kilkudziesięciu modeli z drzwiami uchylnymi. Wśród szaf uchylnych dominują przede wszystkim wąskie modele jak szafy dwudrzwiowe 80 czy 90 cm. W bardziej pojemnych i szerszych szafach dwudrzwiowych ubraniowych stosuje się przede wszystkim drzwi uchylne. Takie rozwiązanie pozwala na dużą oszczędność miejsca i nie koliduje z innymi elementami wyposażenia.

Wśród naszych klientów dużą popularnością cieszą się szafy dwudrzwiowe białe. Uniwersalność tego koloru sprawia, że szafy dwuskrzydłowe białe można wykorzystać w naprawdę różnych aranżacjach wnętrz. Decydując się na taki uniwersalny model, mamy pewność, że będziemy mogli go wykorzystać również po zmianie wystroju pomieszczenia.

Szafy dwudrzwiowe z lustrem czy bez?

W naszej ofercie bez trudu znajdziecie również szafy dwudrzwiowe z lustrem. Takie modele wybieramy najczęściej, poszukując szafy ubraniowej do sypialni czy domowej garderoby. Szafa dwudrzwiowa z lustrem nie tylko pomaga w trakcie kompletowania modowej stylizacji. Takie modele szaf dwuskrzydłowych mają jeszcze jedną, praktyczną zaletę. Duże lustro w szafie będzie optycznie powiększać pomieszczenie. Szafy dwudrzwiowe z dużym lustrem to więc idealny wybór do niewielkich pomieszczeń, które chcielibyśmy wizualnie powiększyć. Szafy dwudrzwiowe z lustrem sprawdzą się również świetnie w przedpokoju, gdzie duża tafla lustra również będzie odpowiadała za optyczne powiększenie tego niewielkiego zwykle pomieszczenia.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady