leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

SZAFY W STYLU SKANDYNAWSKIM

10 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Szafy w stylu skandynawskim

Prostota, minimalizm i funkcjonalność to najważniejsze elementy stylu skandynawskiego, który podbił serca wielu Polaków. Szafy w stylu skandynawskim to stosunkowo uniwersalny wybór, który sprawdzi się zarówno w przestronnym i pełnym naturalnego światła wnętrzu, jak i w ciaśniejszych i ciemniejszych pomieszczeniach.

Szafy w stylu skandynawskim w sklepie internetowym Komfort to aż kilkaset różnych modeli z katalogów czołowych polskich producentów mebli. Są to zarówno szafy skandynawskie przesuwne, jak i szafy skandynawskie jedno, dwu i wielodrzwiowe. Niezależnie do tego, czy szukacie pojemnej szafy ubraniowej w stylu skandynawskim, czy wąskiej szafy do niewielkiego przedpokoju, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Szafa skandynawska, czyli jaka?

Co decyduje o tym, że szafa będzie pasować do wnętrza w stylu skandynawskim? Szafy skandynawskie to przede wszystkim modele o prostej i minimalistycznej formie. W kategorii tej dominują więc proste geometryczne bryły i modele pozbawione dodatkowych zdobień, rzeźbionych nóg czy okuć. Dużo częściej możemy spotkać szafy w stylu skandynawskim z prostymi, drewnianymi uchwytami i nóżkami.

Jednym z wyznaczników stylu skandynawskiego są również jasne, stonowane kolory. Do wnętrz w takim stylu będą więc pasowały przede wszystkim szafy skandynawskie białe czy szare. Modne jest również połączenie jasnych frontów z elementami z naturalnego drewna. Drewniane wstawki w takich skandynawskich szafach to przede wszystkim odmiany jasnego drewna jak dąb sonoma czy dużo tańsza sosna. Jasna kolorystyka sprawia, że nawet duża i szeroka szafa skandynawska nie będzie wizualnie przytłaczać wnętrza.

Dużą zaletą takich szaf skandynawskich jest również ich uniwersalność. Pasują one wizualnie nie tylko do minimalistycznych wnętrz skandynawskich, ale również do wielu klasycznych i nowoczesnych aranżacji. Decydując się na szafy skandynawskie mamy więc pewność, że wykorzystamy je również po ewentualnej zmianie wystroju pomieszczenia.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.