Filtry

SZAFY JEDNODRZWIOWE

50 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Szafy jednodrzwiowe

Szafy jednodrzwiowe to uniwersalny i funkcjonalny element wyposażenia takich pomieszczeń jak sypialnia, połączona z nią garderoba, pokój dziecięcy lub młodzieżowy czy przedpokój. Szafy jednodrzwiowe to oczywiście klasyczne szafy uchylne. Szafy jednodrzwiowe czy jednoskrzydłowe to najczęściej stosunkowo wąskie modele. Szerokość jednego skrzydła drzwi, a co za tym idzie, całej szafy jednodrzwiowej wynosi zwykle około 50 cm. W naszej ofercie znajdziecie jednak również nieco mniejsze i większe modele. Wyjątkiem od tej reguły są także szafy jednodrzwiowe narożne, których szerokość wynosi około 90 cm. Zaletą szaf jednodrzwiowych jest wygodny dostęp do całej zawartości. Jest to duża przewaga szaf uchylnych nad szafami przesuwnymi. W modelach przesuwnych część zawartości szafy jest zawsze zasłonięta jednym segmentem drzwi. O czym należy pamiętać, decydując się na szafy jednodrzwiowe? W przypadku tradycyjnej szafy uchylnej konieczne jest zachowanie odpowiednio dużej wolnej przestrzeni przed szafą. Pozwoli to na swobodne otwarcie szafy.

Szafy jednodrzwiowe w sklepie internetowym Komfort to kilkadziesiąt modeli pochodzących z oferty wiodących na polskim rynku meblowym marek. Oferujemy między innymi szafy jednodrzwiowe Dolmar, Lupus czy Extom Meble. Są to zarówno nowoczesne szafy jednodrzwiowe, jak i drewniane szafy jednodrzwiowe zaprojektowane z myślą o aranżacjach retro i vintage.

Szafa jednodrzwiowa dąb sonoma, czarna czy biała?

Dostępne w naszej ofercie szafy jednodrzwiowe to przede wszystkim modele w uniwersalnej kolorystyce. Bardzo dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się szafy jednodrzwiowe białe. W zależności od stylu frontów biała szafa jednodrzwiowa może sprawdzić się w aranżacji nowoczesnej, wnętrzu klasycznym, skandynawskim czy angielskim. Wiele osób wybiera również drewniane szafy jednodrzwiowe dąb sonoma lub sosna. Jest też kilka trendów architektonicznych, w przypadku których możemy zdecydować się na szafę jednodrzwiową czarną. Taki mebel może pasować na przykład do aranżacji w stylu industrialnym lub niektórych wnętrz glamour.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.