leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

DRZWI I ŚCIANKI PRYSZNICOWE MLECZNE (MATOWE)

0 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Drzwi prysznicowe mleczne

Ścianki i drzwi prysznicowe mleczne to ciekawa alternatywa dla klasycznego przezroczystego szkła. Nie jest to może bardzo popularne rozwiązanie, są jednak aranżacje, w których ścianka prysznicowa mleczna sprawdzi się idealnie. W jakiej łazience możemy zdecydować się na kabinę prysznicową z mlecznymi szybami? Drzwi i ścianki prysznicowe mleczne są zwykle elementem aranżacji klasycznych i tradycyjnych łazienek. Nie oznacza to oczywiście, że przy odrobinie wnętrzarskiego wyczucia mlecznej kabiny prysznicowej nie możemy wykorzystać także w nowoczesnej łazience. Choć w takich aranżacjach dominują raczej klasyczne kabiny z przezroczystego szkła.

Jeśli rozważacie zakup ścianki lub drzwi prysznicowych mlecznych, to zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi w tej kategorii produktami. Oferujemy mleczne drzwi prysznicowe i ścianki z katalogów kilku różnych producentów. Są to między innymi produkty polskich marek Sanplast i Deante.

Ścianki prysznicowe mleczne – czy warto?

O czym warto pamiętać, decydując się na ścianki i drzwi prysznicowe mleczne? Szyby prysznicowe mleczne opisywane często również jako szyby matowe czy satynowe, pozwalają stworzyć wyjątkowo intymną kabinę prysznicową. Z zewnątrz widoczny jest jedynie delikatny zarys osobą biorącej kąpiel. Ścianka prysznicowa mleczna pozwala więc na maksimum prywatności. Inną zaletą takiego rozwiązania jest to, że na powierzchni matowych satynowych szyb ewentualne zacieki czy osad będą mniej widoczne. Nie oznacza to oczywiście, że mleczne ścianki prysznicowe mniej się brudzą. Wymagają one takiej samej pielęgnacji jak kabiny z przezroczystego szkła. Zabrudzenia są jednak mniej widoczne na ich powierzchni. Decydując się na ścianki i drzwi prysznicowe mleczne, musimy pamiętać o jeszcze jednej istotnej kwestii. Mogą one optycznie zmniejszać łazienkę. Niekoniecznie jest to więc idealne rozwiązanie do niewielkich pomieszczeń. Alternatywą dla całkowicie zabudowanej kabiny mlecznej może być również otwarta kabina typu walk in. Do stworzenia takiej strefy kąpielowej wystarczy nam zwykle pojedyncza ścianka prysznicowa mleczna i odpowiednio skonstruowany odpływ.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.