leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

DRZWI I ŚCIANKI PRYSZNICOWE CZARNE

294 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Drzwi prysznicowe czarne

Łazienka w stylu industrialnym, skandynawskim czy loftowym to tylko kilka z wielu aranżacji, w których wykorzystać możemy elementy wyposażenia łazienki w kolorze czarnym. O tym, jak popularne są aktualnie drzwi prysznicowe czarne, świadczy również szeroka gama dostępnych w tej kategorii produktów. Ścianki i drzwi prysznicowe czarne to w naszym sklepie ponad 100 różnych produktów z najnowszych kolekcji polskich i zagranicznych producentów wyposażenia łazienek. W sprzedaży mamy między innymi drzwi prysznicowe czarne Kermi, New Trendy, Cersanit czy Deante. Jeśli szukacie drzwi prysznicowych w kolorze czarnym, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami w tej kategorii.

Drzwi prysznicowe czarne przesuwne, składane czy uchylne?

W kategorii drzwi prysznicowe czarne znajdziecie kilka różnych rozwiązań, które możecie dopasować do wymiarów i układu Waszej łazienki. Najbardziej uniwersalne są drzwi prysznicowe czarne uchylne. Prosta konstrukcja sprawia, że bardzo rzadko ulegają one awarii i są proste w pielęgnacji. Zdarza się jednak, że ze względu na ograniczony metraż łazienki wykorzystanie takich uchylnych drzwi prysznicowych czarnych nie jest możliwe. W takiej sytuacji możemy zdecydować się na drzwi prysznicowe czarne przesuwne. Zajmują one niewiele miejsca i są idealnym rozwiązaniem do małej łazienki, w której skrzydło uchylnych drzwi może kolidować z innymi elementami wyposażenia. Alternatywą dla drzwi przesuwnych są również drzwi prysznicowe czarne składane o harmonijkowej konstrukcji.

Ścianki prysznicowe czarne

Coraz popularniejszym rozwiązaniem stają się także nowoczesne kabiny prysznicowe walk in. Do stworzenia takiej kabiny wystarczy nam jedynie ścianka prysznicowa i odpowiednio skonstruowany odpływ. Ścianki prysznicowe czarne sprawdzą się idealne w wielu nowoczesnych aranżacjach łazienek. Ścianka prysznicowa walk-in czarna może być elementem wystroju łazienki industrialnej, skandynawskiej, czy łazienki w stylu loftowym. Taki element wyposażenia sprawdzi się świetnie również w nowoczesnych, designerskich łazienkach utrzymanych w kolorystyce black&white.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.