Umów się
Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj

UMYWALKI PODBLATOWE OWALNE

5 produktów
Filtry
   • Marka
   • Kolekcja
   • Szerokość (cm)
   • Głębokość (cm)
   • Kształt (1)
   • Kolor
   • Materiał wykonania
   • Otwór przelewowy
   • Otwór na baterię
   • Cena

   Domyślnie

   Dostępny w 3-7 dni
   Dostępny w 7-10 dni
   Dostępny w 14-21 dni
   wysyłamy w 24h
   Dostępny w 7-10 dni

   Umywalki podblatowe owalne

   Co to takiego umywalki podblatowe? Jest to coraz popularniejsza alternatywa dla dobrze nam znanych umywalek wpuszczanych w blat. Różnią się one jednak tym, że umywalka podblatowa jest w całości montowana pod łazienkowym blatem. Pozwala to stworzyć harmonijną, minimalistyczną i wizualnie oszczędną aranżację strefy umywalkowej. Dodatkową zaletą umywalek podblatowych jest to, że są one niezwykle łatwe w pielęgnacji. Nie mają one bowiem żadnych zakamarków czy szczelin, w których mógłby się zbierać brud.

   Podobnie jak umywalki wpuszczane w blat również modele podblatowe dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach. Sporą popularnością cieszą się umywalki podblatowe owalne. W naszym sklepie w kategorii umywalki podblatowe owalne znajdziecie produkty z nowych kolekcji zarówno polskich, jak i zagranicznych marek. Rodzimych producentów reprezentują umywalki podblatowe owalne Koło i Cersanit. W stałej sprzedaży posiadamy również niemieckie umywalki podblatowe owalne Villeroy&Boch i modele z katalogu hiszpańskiej marki Roca.

   Umywalka podblatowa owalna – aranżacje

   W jakich łazienkowych aranżacjach możemy wykorzystać taki element jak umywalka podblatowa owalna? Oszczędny design tego rodzaju umywalek sprzyja wykorzystaniu ich w niewielkich łazienkach. Zastosowanie umywalki podblatowej owalnej pozwala nam często zaoszczędzić sporo miejsca i odrobinę powiększyć powierzchnię łazienkowego blatu. Jeżeli dodatkowo chcemy optycznie powiększyć małą łazienkę, to umywalkę podblatową owalną możemy połączyć z blatem w jasnym kolorze.

   Jeżeli chodzi o konkretne style architektoniczne, to umywalka podblatowa owalna sprawdzi się zarówno w nowoczesnych łazienkowych aranżacjach, jak i we wnętrzach inspirowanych skandynawskim minimalizmem. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby umywalki podblatowe owalne wykorzystać także w niektórych klasycznych łazienkach. W takiej aranżacji możemy wykorzystać kilka innych elementów dekoracyjnych o owalnym lub zaokrąglonym kształcie. Może to być na przykład owalne lustro nad umywalką, półokrągły brodzik lub owalna wanna.

   Zobacz powiązane produkty

   Zobacz powiązane porady